Wszystko co mamy, oddajemy córeczce

Wszystko co mamy, oddajemy córeczce

Cześć! Tu Sonia! Już w pierwszych dniach życia zdiagnozowano u mnie zespół wad wrodzonych oraz głuchotę czuciowo-nerwową. Bardzo często korzystam z zajęć rehabilitacyjnych i terapii. Mama powtarza, że to dla mojego dobra. Wierzę, że kiedyś wszystko będzie dobrze. Teraz potrzebuję Waszej pomocy! Rehabilitacja i terapia jest bardzo skuteczna, ale zarazem bardzo kosztowna. Proszę o wsparcie finansowe mojego leczenia. Dziękuję za życzliwość!

4297zł/25100zł

17.12%

Potrzebne jeszcze: 20803 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Leczenie i rehabilitacja
Organizator - Sursum Corda
Sonia Rejowska - ur. 2019 r.
Zespół wad wrodzonych, Głuchota czuciowo-nerowowa obustronna
Nowy Sącz,
woj. małopolskie
Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5964 Sonia Rejowska
Wsparło: 1Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

W dniu porodu lekarzy zaniepokoiły nieprawidłowości w wyglądzie dziewczynki, zwłaszcza w obrębie twarzy. Po licznych badaniach neurologicznych i genetycznych stwierdzono wrodzone wady rozwojowe na podłożu genetycznym, powodujące dysmorfię twarzy, macrocefalię, zaburzony rozwój psychomotoryczny, nieprawidłowe napięcie mięśniowe, opóźnienie rozwoju i niepełnosprawność intelektualną.

Obecnie rozwój psychomotoryczny Soni oceniany jest na 4 miesiące. Zespół genetycznych wad wrodzonych uniemożliwia prawidłowy rozwój. Dziewczynka wymaga stałej opieki i intensywnej rehabilitacji, by w przyszłości móc samodzielnie funkcjonować.

Sonia uczęszcza na zajęcia Wczesnego Wspomagania Rozwoju (neurologopedia, rehabilitacja, psycholog) oraz terapię neurofizjoloficzną metodą Vojty. Rehabilitacja w ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju to jedna wizyta tygodniowo. Niestety, taka ilość zajęć jest niewystarczająca. Aktualnie dziewczynka uczęszcza na prywatną rehabilitację, jednak miesięczny koszt przewyższa możliwości finansowe rodziców.

– Sonia jest bardzo spokojnym i grzecznym dzieckiem. Jej cudowny uśmiech daje nam siłę i motywację, by o Nią walczyć. Wszystko co mamy, oddajemy córeczce, by mogła lepiej się rozwijać. Jednak bardzo się boimy, że nasze starania spełzną na niczym, z powodu braku funduszy. Dlatego zwracamy się z prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc finansową i wsparcie duchowe, by zapewnić naszej kochanej córeczce dostęp do jak najlepszej rehabilitacji i innych form wspomagania rozwoju – mówią rodzice Soni.

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota