Zostałem sam, ale staram się nie poddawać 1

Zostałem sam, ale staram się nie poddawać

Mam na imię Szczepan. Moje dotychczasowe życie można porównać do mozaiki, złożonej z wielu szczęśliwych chwil oraz wielu trudnych przeżyć i cierpień. Już po urodzeniu musiałem zmagać się ze skutkami zatrucia gestozą, a także z wadami i zaburzeniami rozwojowymi. Mam schorzenia neurologiczne i upośledzenie umysłowe, wadę wzroku, lekki niedosłuch oraz schorzenia górnych i dolnych dróg oddechowych. Jestem pod stałą opieką poradni specjalistycznych. Dwa lata temu umarł mój Tata, a ostatnio także moja Mama. Zostałem sam i mogę jedynie liczyć na życzliwość innych.

6637,91zł/9100zł

72.93%

Potrzebne jeszcze: 2463 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Rehabilitacja
Organizator - Sursum Corda
Szczepan Górniak - ur. 1989 r.
Upośledzenie umysłowe
Krynica-Zdrój,
woj. małopolskie
Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5153 Szczepan Górniak
Wsparło: 0Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Życie Szczepana od samego początku było jak mozaika, która składała się z wielu szczęśliwych chwili, ale także z wielu tych trudnych przeżyć i cierpień.

Już po urodzeniu Szczepan zmagał się ze skutkami zatrucia gestozą, a także z wadami i zaburzeniami rozwojowymi. Ma schorzenia neurologiczne i upośledzenie umysłowe, wadę wzroku, lekki niedosłuch oraz schorzenia górnych i dolnych dróg oddechowych.

W 1999 roku miał wypadek i operację w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. L. Rydgiera w Krakowie. W konsekwencji powstałych powikłań do dzisiaj zmaga się z wadą wymowy i utrudnioną komunikacją. Do chwili obecnej wymaga leczenia specjalistycznego, stosowania leków, inhalatorów, rehabilitacji, w tym wyjazdów na turnusy rehabilitacyjne, których celem jest poprawa jego stanu zdrowia oraz sprawności.

Dwa lata temu umarł Tata Szczepana, a ostatnio także jego Mama, która również była podopieczną Stowarzyszenia Sursum Corda. Szczepan został sam i możemy jedynie liczyć na życzliwość innych ludzi. Pomożesz?

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota