Zespół Aspergera utrudnia kontakty z rówieśnikami

Zespół Aspergera utrudnia kontakty z rówieśnikami

Hej, to ja Tomek! Choruję na Zespół Aspergera i mam zaburzenia integracji sensorycznej. Systematycznie uczęszczam na specjalną terapię neuropsychologiczną, terapię integracji sensorycznej oraz grupową terapię psychologiczną z treningiem umiejętności społecznych. Najbardziej jednak uwielbiam chodzić na zajęcia z piłki nożnej. W przyszłości chciałbym zostać bramkarzem. Wierzę, że choroba nie przeszkodzi spełnić mojego marzenia. Dziękuję za przekazany 1% podatku!

345,28zł/61000zł

0.57%

Potrzebne jeszcze: 60655 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Leczenie
Organizator - Sursum Corda
Tomasz Filipowicz - ur. 2012 r.
Zespół Aspergera
Gołkowice Górne,
woj. małopolskie
Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5960 Tomasz Filipowicz
Wsparło: 0Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Tomuś urodził się w październiku 2012 roku. Niestety podczas porodu nastąpiły komplikacje, gdyż był owinięty pępowiną – dwa razy wokół szyi. Tracił tętno. Jednak dzięki Bogu, poród zakończył się szczęśliwie.

Do pewnego czasu Tomuś rozwijał się prawidłowo, był bardzo spokojnym i pogodnym chłopcem. Problemy zaczęły się, gdy zaczął chodzić do szkoły. Nie potrafił panować nad swoimi emocjami, nie integrował się z grupą, występowały zachowania agresywne albo długotrwałe napady płaczu, gdy coś go przerosło.

– Zaczęliśmy szukać pomocy u psychologów, udaliśmy się na kompleksową diagnozę psychologiczną. Okazało się, że Tomuś choruje na Zespół Aspergera oraz zaburzenia integracji sensorycznej. Bardzo chcielibyśmy, aby nasze dziecko miało szanse na szczęśliwe życie. Tomuś wymaga długotrwałej terapii psychologicznej z treningiem umiejętności społecznych, by móc normalnie funkcjonować w społeczeństwie. Konieczna jest także terapia neuropsychologiczna oraz terapia integracji sensorycznej. Niezbędna jest również terapia logopedyczna, gdyż chłopiec posiada trudną do zniwelowania wadę wymowy – opowiada mama Tomasza.

Tomuś jest bardzo wrażliwym chłopcem, o dobrym sercu. Niestety Zespół Aspergera bardzo utrudnia mu codzienne życie oraz kontakty z rówieśnikami. Nawet najbardziej oczywiste rzeczy stwarzają mu nieraz ogromne problemy. Uwielbia piłkę nożną, może o niej opowiadać godzinami. Marzy by zostać bramkarzem.

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota