Życie Zosi to teraz gorset ortopedyczny, rehabilitacja i wizyty lekarskie 2

Pilnie potrzebny gorset korekcyjny i okulary. Pomożesz?

Cześć! Jestem Zosia. Zosia – Samosia – tak mówi moja mama, bo wszystko chcę robić sama. Lubię tańczyć, śpiewać i bardzo dużo rysuję. Pomimo wielu przeciwności staram się dorównać rówieśnikom. Od urodzenia walczę z nieuleczalną chorobą uwarunkowaną genetycznie zwaną zespołem Recklinghausena. Lekarze wykryli również glejaka nerwu wzrokowego, który na szczęście na ten moment nie wymaga leczenia, jednak muszę być pod stałą opieką lekarzy. Ze względu na pogłębiającą się skoliozę potrzebuję specjalnego gorsetu korekcyjnego. Muszę dużo ćwiczyć podczas rehabilitacji. To wszystko dość sporo kosztuje. Pomożesz mi?

1543zł/6000zł

25.72%

Potrzebne jeszcze: 4457 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Zakup gorsetu korekcyjnego SPINECOR i okularów, rehabilitacja
Organizator - Sursum Corda
Zofia Kosakowska - ur. 2013 r.
Zespół Recklinghausena
Bilsko,
woj. małopolskie

PILNE

Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5164 Zofia Kosakowska
Wsparło: 16Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Zosia od urodzenia zmaga się z nieuleczalną chorobą uwarunkowaną genetycznie zwaną zespołem Recklinghausena. Z uwagi na wielonarządowy przebieg choroby Zosia wymaga stałej opieki wielospecjalistycznej, jak również intensywnej rehabilitacji ruchowej. Największym problemem z jakim Zosia musi się zmierzyć jest glejak nerwu wzrokowego, który na szczęście na ten moment nie wymaga leczenia, jednak dziewczynka musi być pod stałą opieką lekarzy.

Dziewczynka jest pod opieką poradni genetycznej, laryngologicznej, okulistycznej, kardiologicznej, neurologicznej, neurochirurgicznej, ortopedycznej i onkologicznej.

Zosia jest uśmiechniętą dziewczynką, która pomimo wielu przeciwności stara się dorównać rówieśnikom, co w szkole nie jest takie łatwe. Zosia uwielbia taniec i nie opuszcza żadnych zajęć – mówi Pani Marta, mama dziewczynki. Ostatnio polubiła również zajęcia na basenie, na które uczęszcza w ramach dodatkowej rehabilitacji, że względu na pogłębiającą się skoliozę. Zosia musi także nosić gorset ortopedyczny, zapobiegający dalszym skrzywieniu kręgosłupa – dodaje mama.

Zosia wymaga systematycznej rehabilitacji, konieczne są kosztowne wizyty u specjalistów, zakup okularów i gorsetu korekcyjnego SPINECOR – pomożesz zebrać na środki? Potrzeba 6 000 złotych

 

Zbiórka archiwalna
Zofia Kosakowska, ID 5164
Cel zbiórki: Leczenie i rehabilitacja

Termin zbiórki: 31.12.2022 r.
Wynik zbiórki: 19411,26 / 8700zł

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota