Zwiększ swoje zyski z handlu kryptowalutami dzięki zaawansowanym narzędziom od Neoprofit AI.
> Aktualności > 1,5% zmienia wszystko!

Aktualności

Automatycznie zapisany szkic 2

28 lutego 2023

1,5% zmienia wszystko!

Trwa okres rozliczeń podatkowych za 2022 rok. Do 2 maja możemy wspierać organizacje pożytku publicznego przekazując 1,5% naszego podatku. Nasze wsparcie możemy przekazać także podopiecznym Stowarzyszenia Sursum Corda i serwisu Chcepomagac.org.

Często nawet nie zdajemy sobie sprawy jak wiele możemy zmienić w życiu osób potrzebujących, robiąc naprawdę niewiele. Wystarczy, że rozliczając roczny podatek zdecydujemy się przekazać 1,5% dla Stowarzyszenia Sursum Corda. W ten sposób będziemy wspierać dobre inicjatywy i przekazywać dobro innym. 

Przypominamy, że program e-Pity za 2022 rok umożliwia bezpłatne i szybkie przekazanie 1,5% podatku i jest dedykowany Stowarzyszeniu Sursum Corda. To wygodne narzędzie, które pozwoli na wykonanie rocznego rozliczenia, niezależnie od formy opodatkowania. Jednocześnie działający online program znakomicie sprawdza się również na urządzeniach mobilnych. 

ZOSTAŃ SUPERBOHATEREM I PRZEKAŻ 1,5% PODATKU Z PROGRAMEM E-PITY ZA 2022 ROK: https://pity.org.pl

Warto pamiętać, że nasza pomoc może być skierowana bezpośrednio do wybranego podopiecznego Stowarzyszenia Sursum Corda i Chcepomagac.org. Wystarczy, że w celu szczegółowym naszego rozliczenia podatkowego wpiszemy imię i nazwisko, a także nr ID podopiecznego. Aby sprawdzić poprawność danych wystarczy odwiedzić stronę https://chcepomagac.org/zbiorki/. Tam znajdziemy wszystkie zbiórki dobroczynne na rzecz naszych podopiecznych. 

W 2022 roku dzięki wparciu wspaniałych Darczyńców Stowarzyszenie Sursum Corda i serwis Chcepomagac.org wydatkowali na pomoc potrzebującym aż 1.013.856 zł. Mogliśmy liczyć również na ponad 11 tys. wpierających naszą działalność. Serdecznie dziękujemy! 

ZOSTAŃ SUPERBOHATEREM I PRZEKAŻ 1,5% PODATKU Z PROGRAMEM E-PITY ZA 2022 ROK: https://pity.org.pl