Zwiększ swoje zyski z handlu kryptowalutami dzięki zaawansowanym narzędziom od Neoprofit AI. Immediate Aspect Bitchain Profit AI
> Aktualności > 1,5% podatku z darmowym programem ePity za 2022

Aktualności

1,5% podatku z darmowym programem ePity za 2022 1

27 marca 2023

1,5% podatku z darmowym programem ePity za 2022

W tym roku po raz pierwszy zamiast 1% mamy możliwość przekazania 1,5% naszego podatku na wybraną organizacje pożytku publicznego. Również podopieczni Stowarzyszenia Sursum Corda i programu Chcepomagac.org czekają na pomoc ludzi z otwartymi sercami. Jak przekazać część naszego podatku z darmowym programem ePity za 2022 rok? 

Przekazanie 1,5% naszego podatku to właściwie jeden z najprostszych sposobów na pomoc dla osób chorych i niepełnosprawnych. Potrzeby podopiecznych Chcepomagac.org są naprawdę ogromne, a zebrane środki finansowe w większości są przekazywane na leczenie i rehabilitację. Pomoc kierowana jest również do uchodźców z Ukrainy, którym  staramy się nieść realną pomoc. 

Dlaczego warto przekazywać naszą pomoc w takiej formie? Ponieważ dla naszych podopiecznych 1,5% podatku od darczyńców to naprawdę bardzo wiele! Często dzięki temu mogą korzystać z kosztownych terapii leczniczych oraz turnusów rehabilitacyjnych. To, co nam wydaje się niewielką pomocą, dla osób chorych jest nieocenionym wsparciem, na które bardzo czekają.

Często dużym problem dla darczyńców jest samo rozliczenie podatku. Dlatego staramy się w tej kwestii ułatwić nie tylko rozliczenie podatku, ale także przekazanie 1,5% dla naszych podopiecznych. 

Możesz to zrobić poprzez dedykowany dla naszej organizacji program online e-Pity za 2022, który umożliwia odliczenie 1,5% podatku na rzecz Stowarzyszenia Sursum Corda. 

Na co dzień wspieramy chorych i niepełnosprawnych. W 2022 roku objęliśmy opieką 178 podopiecznych, przekazując 1.013.856 zł na ich leczenie i rehabilitację.

Pamiętaj! Przekazując 1,5% Twojego podatku dla Stowarzyszenia Sursum Corda, wspierasz Podopiecznych serwisu Chcepomagac.org.