Zwiększ swoje zyski z handlu kryptowalutami dzięki zaawansowanym narzędziom od Neoprofit AI. Immediate Aspect Bitchain Profit AI
> Aktualności > Alwis & Secura wspiera podopiecznych Chcepomagac.org

Aktualności

Alwis & Secura wspiera podopiecznych Chcepomagac.org

09 lutego 2023

Alwis & Secura wspiera podopiecznych Chcepomagac.org

Chcepomagac.org zyskało konkretne wsparcie firmy Alwis & Secura, której leży na sercu los naszych Podopiecznych. To nasz sprawdzony Partner przekazujący wiele dobra dla osób potrzebujących, w tym chorych i niepełnosprawnych. 

Pomaganie może być proste, co doskonale pokazuje przykład firmy Alwis & Secura. Każda sprzedana polisa życiowa, to 5 zł przekazane dla naszych Podopiecznych. W lutym zebrane środki zasilą zbiórkę Bartosza WIEWIÓRY (ID: 5024). Warto poznać jego historię zmagań z wieloma chorobami i warto wspierać Bartosza i jego rodzinę poprzez dowolne wpłaty: https://chcepomagac.org/zbiorki/bartosz-wiewiora-5024/

Bardzo dziękujemy firmie Alwis & Secura za otwartość na pomaganie, a zwłaszcza za dobry przykład dla innych jak działać w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu i łączyć rozwój prowadzonej działalności ze wspieraniem ważnych społecznie inicjatyw, celów czy akcji na rzecz osób potrzebujących.

Więcej o firmie Alwis & Secura:
https://alwis.pl/dla-klientow/

Zapraszamy również do odwiedzania strony ze zbiórkami na rzecz naszych Podopiecznych:
https://chcepomagac.org/zbiorki/

W ten sposób możemy wspierać osoby znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej za sprawą choroby czy niepełnosprawności. Wszystkie zbiórki dotyczą Podopiecznych Stowarzyszenia Sursum Corda, nad którymi opiekę sprawuje nasz serwis Chcepomagac.org. Każda zbiórka jest przez nas zweryfikowana, a osoby przekazujące swoją pomoc wiedzą kogo wspierają.