Zwiększ swoje zyski z handlu kryptowalutami dzięki zaawansowanym narzędziom od Neoprofit AI.
> Aktualności > Chcepomagac.org w nowej odsłonie!

Aktualności

Chcepomagac.org w nowej odsłonie! 1

05 lutego 2022

Chcepomagac.org w nowej odsłonie!

Jak zmieniać się, to tylko na lepsze! Swoją działalność w nowej odsłonie rozpoczął serwis zbiórkowy Chcepomagac.org. Od teraz ponownie można odwiedzać portal, który nadal ma bardzo jasny cel działalności - przekazywanie dobra innym, często bardzo potrzebującym, na wszelkie możliwe sposoby!

- Po dwóch latach pracy nad nową odsłoną serwisu z wielką radością informujemy, że adres Chcepomagac.org znowu działa i przez kolejne lata będzie kojarzył się z pomaganiem tym, którzy tej pomocy szczególnie potrzebują - mówi Marcin Kałużny, prezes Stowarzyszenia Sursum Corda, które od 2020 roku jest właścicielem popularnego serwisu zbiórkowego.

- Nowa odsłona, to również nowe zasady funkcjonowania Chcepomagac.org, gdzie od teraz prowadzone są zbiórki podopiecznych naszego Stowarzyszenia Sursum Corda, objętych dotychczas programem "Na ratunek". Wraz z uruchomieniem nowej wersji serwisu, program zmienia nazwę na Chcepomagac.org i staje się częścią nowego projektu, który mamy nadzieję, wprowadzi nas na szerokie wody pomagania w każdej części Polski - podkreśla Marcin Kałużny i dodaje, że osoby potrzebujące wsparcia i pomocy w każdej chwili mogą zgłosić się do zespołu Chcepomagac.org i dołączyć do grona podopiecznych dobroczynnego serwisu.

Footer 3

Realizacja nowego wyzwania przez Stowarzyszenie Sursum Corda było możliwe dzięki ANIOŁOWI Serwisu, którym jest Jaś Hryc! Jaś od samego początku był Super Bohaterem. Zdiagnozowano u Niego porażenie mózgowe, miał problemy z tarczycą, padaczkę oraz wodogłowie. Przeżył dwie reanimacje, dwie sepsy, zapalenie płuc i transfuzję krwi. Mało kto miałby siłę, aby wytrzymać tak wiele. Ale on miał dla kogo żyć! Z pewnością dlatego nie poddawał się i walczył o każdy kolejny dzień. Jaś odszedł 17 marca 2019 roku i choć nie ma go wśród nas, to zostawił po sobie jasny promyk nadziei. Zostawił otwarte serca ludzi, którzy kiedyś gotowi pomagać Jemu, dziś pomagają innym osobom, walczącym o zdrowie i życie. Teraz to Jaś pomaga nam, jako ANIOŁ serwisu.

Pomaganie z Chcepomagac.org jest bardzo proste. Wystarczy odwiedzić nasz serwis, wybrać konkretną historię naszego podopiecznego i wesprzeć wskazany cel akcji zbiórkowej. W ten sposób pomagamy chorym i niepełnosprawnym osobom, będącym pod stałą opieką Stowarzyszenia Sursum Corda.

Wraz ze zmieniającymi się potrzebami zmianie będą ulegać także cele realizowanych zbiórek. W ten sposób razem z naszymi Darczyńcami będziemy odpowiadać na aktualną sytuację chorych podopiecznych, informując także wszystkich użytkowników serwisu o efektach naszych wspólnych działań.

Chcepomagac.org to jeden z pierwszych w Polsce portali zbiórkowych (powstał w 2010 roku), który zapoczątkował ideę prowadzenia zbiórek w internecie o szerokim zasięgu. Jak podkreśla Marcin Kałużny cel działalności portalu jest bardzo jasny: - To konkretna pomoc i skuteczne wsparcie chorych podopiecznych Stowarzyszenia Sursum Corda, którzy zwykle nie mają ani możliwości, ani środków, aby pozyskiwać realne wsparcie na leczenie czy rehabilitację - przyznaje prezes Stowarzyszenia Sursum Corda- Mamy nadzieję, że dzięki ogólnopolskiemu zasięgowi prowadzonych zbiórek, sytuacja wielu osób zdecydowanie się zmieni, a udzielona pomoc sprawi, że ich problemy staną się choć trochę lżejsze - dodaje.

Nowa odsłona Chcepomagac.org to początek zmian, które będą sukcesywnie wprowadzane w kolejnych miesiącach i latach. Plany obejmują kolejne funkcjonalności, które sprawią, że zarówno darczyńcy, jak i opiekunowie podopiecznych Chcepomagac.org będą mogli znacznie łatwiej realizować założone cele dobroczynne.

Zapraszamy do śledzenia najnowszych informacji w naszym serwisie, gdzie na bieżąco będziemy informować o uruchamianiu kolejnych funkcjonalności, dzięki którym dobro ponownie popłynie do osób potrzebujących.