Odkryj emocje związane z grą na Automaty do gier na pieniądze. Przetestuj swoje szczęście i ciesz się każdą wygraną!
> Aktualności > Jak pomagać z Chcepomagac.org?

Aktualności

Jak pomagać z Chcepomagac.org?

08 lutego 2022

Jak pomagać z Chcepomagac.org?

Zawsze wierzyliśmy, że pomaganie ma sens! Zwłaszcza wtedy, gdy masz pewność, że zebrane środki trafiają do konkretnej, potrzebującej osoby. Tak działa właśnie serwis Chcepomagac.org, na którym - w imieniu podopiecznych Stowarzyszenia Sursum Corda - tworzymy zbiórki na konkretny, wskazany cel.

Serwis Chcepomagac.org daje możliwość nie tylko zbierania środków finansowych w przypadku np. choroby czy niepełnosprawności, ale także stwarza przestrzeń, w której nasi Podopieczni mogą być dostrzeżeni przez innych. Sprawdź jak możesz pomóc. To naprawdę proste!

INSTRUKCJA POMAGANIA 🙂 

  • Odwiedzaj nas regularnie i bądź na bieżąco. Zapamiętaj adres naszej strony, a jak możesz zapisz go w ulubionych - Chcepomagac.org.pl.
  • Sprawdź aktualne zbiórki (TUTAJ) i wybierz osobę, której chcesz pomóc. Pamiętaj, że każda zbiórka oprócz Imienia i Nazwiska podopiecznego zawiera również unikalny numer identyfikacyjny.
  • Jeśli zdecydowałeś już komu pomożeszpamiętaj, że na stronie podopiecznego wystarczy, że wybierzesz przycisk Chcę pomóc. Potem zostaniesz przeniesiony do modułu płatności.
  • Płatności w naszym serwisie są realizowane poprzez bramkę płatnościową Blue Media.
  • Zawsze po zrealizowanej płatności otrzymasz od nas mailowe potwierdzenie wraz z podziękowaniem za Twoje wielkie serce!
  • W przypadku jakichkolwiek problemów zpłatnościami, zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem - TUTAJ. Zawsze chętnie pomożemy!
  • Cel naszej działalności oraz idea, które nam przyświecają pozostają niezmienne. Dowiedz się więcej.

Pamiętaj, że możesz wspierać ideę serwisu Chcepomagac.org, wpłacając dobrowolne wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia!