Zwiększ swoje zyski z handlu kryptowalutami dzięki zaawansowanym narzędziom od Neoprofit AI.
> Aktualności > Pomaganie nie tylko może, ale jest proste!

Aktualności

Automatycznie zapisany szkic 1

28 stycznia 2023

Pomaganie nie tylko może, ale jest proste!

Często uważamy, że aby pomagać, to musimy robić wielkie rzeczy, które wydają się być poza naszym zasięgiem. A przecież pomaganie składa się z prostych czynów i naprawdę może być proste, czego przykładem jest serwis Chcepomagac.org. Wiele zależy od nas samych! 

Pomaganie naprawdę może być proste. To nie jest hasło czy slogan, ale rzeczywistość. Możemy się o tym przekonać sprawdzając INSTRUKCJĘ POMAGANIA Chcepomagac.org. Tam znajdziemy kilka prostych zasad, które sprawią, że pomaganie będzie łatwe i skuteczne. 

Po pierwsze. Odwiedzaj nas regularnie i bądź na bieżąco - https://chcepomagac.org/. Jak możesz zapisz adres naszego serwisu w ulubionych, wtedy łatwiej będziesz mógł do nas wrócić ponownie. 

Po drugie. Sprawdź aktualne zbiórki - https://chcepomagac.org/zbiorki/ - i wybierz osobę lub osoby, którym chcesz pomóc. Pamiętaj, że każda zbiórka oprócz Imienia i Nazwiska podopiecznego Stowarzyszenia Sursum Corda zawiera również unikalny numer identyfikacyjny. 

Po trzecie. Jeśli zdecydowałeś już komu pomożesz wystarczy, że na stronie podopiecznego wybierzesz przycisk Chcę pomóc. Potem zostaniesz przeniesiony do modułu płatności. 

Po czwarte. Płatności w naszym serwisie są realizowane poprzez bramkę płatnościową Blue Media. Dzięki temu szybko i sprawnie przekazujesz Twoje wsparcie i masz pewność, że wpłacona kwota trafia Stowarzyszenia Sursum Corda, a potem do podopiecznego, któremu pomagasz.

Po piąte. Zawsze po zrealizowanej płatności otrzymasz od nas mailowe potwierdzenie wraz z podziękowaniem za Twoje wielkie serce!

Pamiętaj. W przypadku jakichkolwiek problemów, skontaktuj się z nami: kontakt@chcepomagac.org

Warto mieć świadomość, że pomaganie nie musi oznaczać dużych wpłat. Często dużo bardziej pomagamy wpłacając niewielkie kwoty, ale robiąc to regularnie. Dla naszych podopiecznych każda, nawet najmniejsza wpłata może zmienić bardzo wiele i otworzyć drzwi do dalszego leczenia czy rehabilitacji. Dlatego bądźmy dumni z tego, że niesiemy konkretną pomoc poprzez serwis Chcepomagac.org. A my bardzo Wam za to dziękujemy!