Zwiększ swoje zyski z handlu kryptowalutami dzięki zaawansowanym narzędziom od Neoprofit AI.
> Aktualności > Pomóż w starcie – przekaż wsparcie

Aktualności

Zbiórka pieniędzy na zakup bonów towarowych dla Uchodźców z Ukrainy 1

26 lutego 2022

Pomóż w starcie – przekaż wsparcie

Stowarzyszenie SURSUM CORDA rusza z akcją "Pomóż w starcie - przekaż wsparcie”, której celem jest pomoc obywatelom Ukrainy, uciekającym przed konfliktem zbrojnym do Polski. Będą to bony zakupowe dla uchodźców – by mogli zaopatrzyć się w to, co im będzie najbardziej potrzebne. Ta forma rozwiązuje problem przekazywania gotówki lub przelewów. Zależy nam na pomocy skutecznej i efektywnej.

Na start akcji Stowarzyszenie Sursum Corda przeznacza 10.000 złotych z 1% podatku, na zakup bonów dla naszych wschodnich sąsiadów, którzy lada moment będą szukać schronienia w regionie. Pieniądze zamienimy na bony do sklepów spożywczych, chemicznych, odzieżowych, aptek, na bieżąco będziemy reagować na inne potrzeby.

ZBIÓRKA FINANSOWA: https://chcepomagac.org/zbiorki/ukraina/

Każdy może się włączyć w akcję „Pomóż w starcie - przekaż wsparcie”.

Bony zakupowe można przekazywać:
- przesyłając na adres: Stowarzyszenie SURSUM CORDA, ul. Lwowska 11, 33-300 Nowy Sącz lub do paczkomatu InPost: NSA03N, Lwowska 80, 33-300 Nowy Sącz (dodatkowe dane do etykiety adresowej: tel. 508 772 398, ukraina@sc.org.pl),
- przynosić do biura stowarzyszenia od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-16.00, inne godziny - po uzgodnieniu pod nr tel. 508 772 398,
- bony elektroniczne można przesyłać na adres:ukraina@sc.org.pl.

Uruchomiliśmy specjalną zbiórkę pieniędzy na zakup bonów:
- wpłat online dokonywać można za pośrednictwem strony www.chcepomagac.org/zbiorki/ukraina lub przelewem na konto: Stowarzyszenie Sursum Corda 11 8805 0009 0018 7596 2017 0003, z dopiskiem UKRAINA.

ZBIÓRKA FINANSOWA: https://chcepomagac.org/zbiorki/ukraina/

Działa też infolinia Sursum Corda, gdzie każdy możne składać inne deklaracje wsparcia i pomocy lub uzyskać dodatkowe informacje o akcji - tel. 508 772 398, mail: ukraina@sc.org.pl. Chcemy łączyć oferujących pomoc i potrzebujących, dzielić się informacją i wiedzą.

Ewentualne dalsze formy wsparcia oraz pomocy będą ogłaszane i organizowane adekwatnie do sytuacji. Zdajemy sobie sprawę, że skala potrzeb będzie ogromna i będzie się zmieniać. Wierzymy, że wspólnie z Wami uda się pomóc!

Wszystkim Ukraińcom przekazujemy: Myślimy o Was, martwimy się o Was i jesteśmy z Wami. Zrobimy co w naszej mocy, żebyście otrzymali konieczną pomoc, a ci którzy przyjadą, dobrze poczuli się w Polsce.