Zwiększ swoje zyski z handlu kryptowalutami dzięki zaawansowanym narzędziom od Neoprofit AI. Immediate Aspect Bitchain Profit AI
> Aktualności > Potrzebna pomoc? Czekamy na Twoje zgłoszenie

Aktualności

Potrzebna pomoc? Czekamy na Twoje zgłoszenie

31 marca 2023

Potrzebna pomoc? Czekamy na Twoje zgłoszenie

Pierwszym ważnym krokiem do pomagania jest dostrzeganie potrzebujących ludzi wokół. To od tego wszystko się zaczyna! Dlatego jeśli znasz kogoś, kto potrzebuje naszej pomocy, jest chory, niepełnosprawny i w potrzebie, koniecznie daj nam znać! Poniżej wyjaśniamy w jaki sposób możesz to zrobić. 

Pomoc ma bardzo wiele aspektów. Niezwykle ważne jest wspieranie zbiórek na leczenie i rehabilitację czy włączanie się w akcje charytatywne. Często równie ważne jest wykonanie tego pierwszego kroku, od którego zaczyna się konkretna pomoc. 

Wokół nas nie brakuje ludzi bardzo chorych, z niepełnosprawnościami i bez zbyt wielu środków do życia, nie mówiąc już o leczeniu. Dlatego warto być uważnym i wrażliwym na drugiego człowieka, bo wtedy pomaganie staje się jeszcze piękniejsze i wartościowe.

Jak zgłosić osobę potrzebującą pomocy?

Wszystko załatwisz w naszym serwisie Chcepomagac.org. Wystarczy, odwiedzić dedykowaną podstronę, którą znajdziesz pod adresem https://chcepomagac.org/potrzebna-pomoc/ i skorzystać z FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. Dane, które należy uzupełnić to podstawowe informacje, niezbędne do zorganizowania dalszej pomocy. 

W pierwszej kolejności prosimy o dane osoby zgłaszającej, abyśmy mieli możliwość, w razie potrzeby, uzyskać bardziej szczegółowe informacje. Warto wcześniej też sprawdzić czy osoba, którą chcemy zgłosić znajduje się już pod opieką innej organizacji (stowarzyszenia lub fundacji). Pamiętajmy przy tym, że serwis Chcepomagac.org prowadzi zbiórki dla podopiecznych Stowarzyszenia Sursum Corda. 

Potem prosimy o wypełnienie danych osoby zgłaszanej, a na koniec o opisanie sytuacji osoby, która potrzebuje pomocy naszego serwisu. Po wysłaniu zgłoszenia, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin. Skuteczne wysłanie formularza za pośrednictwem naszej strony oznacza też, że wykonałeś ten pierwszy krok, który może wiele znaczyć dla kogoś, kto bardzo czeka na naszą pomoc. 

Jeśli masz pytania dotyczące serwisu Chcepomagac.org, zapraszamy również do kontaktu telefonicznego ze Stowarzyszeniem Sursum Corda: tel. 18 44 11 994. 

Pamiętaj - Twoja pomoc ma moc! Dziękujemy, że jesteś z nami.