Zwiększ swoje zyski z handlu kryptowalutami dzięki zaawansowanym narzędziom od Neoprofit AI.
> Aktualności > …a wszystko dzięki Niemu! Jaś Hryc – Anioł serwisu

Aktualności

...a wszystko dzięki Niemu! Jaś Hryc – Anioł serwisu

07 lutego 2022

…a wszystko dzięki Niemu! Jaś Hryc – Anioł serwisu

Kiedy kończy się życie, wydaje się, że kończy się wszystko. W tym przypadku koniec życia stał się początkiem czegoś nowego, zupełnie wyjątkowego. Historia Jasia Hryca wydaje się nieprawdopodobna, ale wydarzyła się naprawdę, a jej kontynuacją jest działalność serwisu Chcepomagac.org w nowej odsłonie.

Ktoś nad nami czuwa

Wielu z nas wierzy w istnienie Anioła Stróża, który opiekuje się nami i ma nas w swojej opiece. Często pragniemy, aby również nasze działania i przedsięwzięcia miały takiego Opiekuna z wysokości. Rozpoczynający się właśnie nowy etap w działalności serwisu Chcepomagac.org pokazuje, że Anioły naprawdę istnieją, a jeden z nich to Jaś Hryc. To dzięki Jego historii Chcepomagac.org nadal istnieje i zaczyna tworzyć zupełnie nową historię pomagania innym podopiecznymStowarzyszenia Sursum Corda.

- Odejście każdego naszego Podopiecznego to dla nas zawsze duży smutek. Część naszego zaangażowania i pracy odchodzi na zawsze. Ale pozostaje chęć pomocy tym, którzy są razem z nami i nadal tej pomocy bardzo potrzebują –podkreśla Marcin Kałużny, prezes Stowarzyszenia Sursum Corda.

- Historia Jasia Hryca jest niesamowita i tak naprawdę ma swoją kontynuację. Splot okoliczności i niezwykłe zrozumienie ze strony Rodziców Jasia sprawiło, że środki zebrane na pomoc dla Niego, stały się fundamentem do budowy czegoś nowego. W 2020 roku przejęliśmy serwis zbiórkowy Chcepomagac.org i pojawiło się ogromne wyzwanie, które podjęliśmy razem z Jasiem, który stał się Aniołem serwisu! - wyjaśnia Marcin Kałużny.

Super Bohater

Jaś Hryc od samego początku był wyjątkowy i niezwykle waleczny! Zdiagnozowano u Niego porażenie mózgowe. Miał problemy z tarczycą, padaczkę oraz wodogłowie. Przeżył dwie reanimacje, dwie sepsy, zapalenie płuc i transfuzję krwi. Mało kto miałby siłę, aby wytrzymać tak wiele. Ale on miał dla kogo żyć! Z pewnością dlatego nie poddawał się i walczył o każdy kolejny dzień.

Jaś odszedł 17 marca 2019 roku i choć nie ma go wśród nas, to zostawił po sobie jasny promyk nadziei. Zostawił otwarte serca ludzi, którzy kiedyś gotowy pomagać Jemu, dziś pomagają innym osobom, walczącym o zdrowie i życie. To w dużej mierze dzięki Niemu może działać dzisiaj serwis Chcepomagac.org i teraz to Jaś pomaga nam, jako Anioł serwisu Chcepomagac.org.

Dla innych Podopiecznych

Pomaganie z Chcepomagac.org jest bardzo proste. Wystarczy odwiedzić nasz serwis, wybrać konkretną historię naszego podopiecznego i wesprzeć wskazany cel akcji zbiórkowej. W ten sposób pomagamy chorym i niepełnosprawnym osobom, będącym pod stałą opieką Stowarzyszenia Sursum Corda.

Wraz ze zmieniającymi się potrzebami zmianie będą ulegać także cele realizowanych zbiórek. W ten sposób razem z naszymi Darczyńcami będziemy odpowiadać na aktualną sytuację chorych podopiecznych, informując także wszystkich użytkowników serwisu o efektach naszych wspólnych działań.

Razem możemy zrobić naprawdę wiele, bo Pomoc ma Moc!