Zwiększ swoje zyski z handlu kryptowalutami dzięki zaawansowanym narzędziom od Neoprofit AI.
> Aktualności > Wybierz komu przekażesz 1% podatku

Aktualności

Wybierz komu przekażesz 1% podatku

12 kwietnia 2022

Wybierz komu przekażesz 1% podatku

Jeszcze do końca kwietnia można przekazać 1 procent podatku na wybraną organizację pożytku publicznego. Wybierając Stowarzyszenie Sursum Corda - KRS 0000020382 - możesz wspierać podopiecznych programu Chcepomgac.org, którzy walczą o swoje zdrowie i życie, a ich codzienna potrzeba to kosztowne leczenie i rehabilitacja. 1% podatku to również pomoc dla Uchodźców wojennych z Ukrainy, którym staramy się nieść realną pomoc.

Wspieramy chorych i niepełnosprawnych. W 2021 roku objęliśmy opieką 183 podopiecznych, przekazując 957.136 zł na ich leczenie i rehabilitację.

Rozliczenie rocznego PIT wcale nie musi być skomplikowane, a przy tej okazji możesz razem z nami przekazywać DOBRO wszystkim tym, którzy czekają na naszą pomoc. Możesz to zrobić poprzez dedykowany dla naszej organizacji program e-Pity 2021, który umożliwia odliczenie 1% podatku na naszą rzecz.

Pamiętaj, że możesz rozliczyć PIT korzystając również z dedykowanej strony Ministerstwa Finansów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym dlaczego warto przekazać 1% podatku dla Stowarzyszenia Sursum Corda i wspierać Podopiecznych programu Chcepomagac.org, przejdź do naszej strony poświęconej 1% podatku dla naszej organizacji. Tam poznasz również historie naszych Podopiecznych.