Walka z wieloma chorobami nie jest łatwa! 3

Przed Adasiem kolejna, poważna operacja serca

Cześć, jestem Adaś, mam chore serce. Jestem po dwóch operacjach, reanimacji i po kilku cewnikowaniach serca. W tym roku czeka mnie kolejna poważna operacja serca (wymiana stentów w tętnicach płucnych). Ponadto mam wiotkość stawów oraz spastykę prawostronną, co utrudnia mi w funkcjonowaniu, ale mimo to nie poddaje się. Walczę dzielnie i codziennie ćwiczę. Rosnę i zaczynam się krzywić co wpływa negatywne na oddychanie. Potrzebuje dostosować mój pokój do moich potrzeb rehabilitacyjnych. Proszę o wsparcie mojej zbiórki.

0zł/2000zł

0.00%

Potrzebne jeszcze: 2000 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Zajęcia usprawniające prawą stronę ciała
Organizator - Sursum Corda
Adam Hornik - ur. 2011 r.
Wada serca, wiotkość stawów, niedosłuch
Jelna,
woj. małopolskie
Zakończenie zbiórki 28 lutego 2025KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5009 Adam Hornik
Wsparło: 0Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Adam urodził się 8 lutego 2011r. w Nowym Sączu, ze złożoną wadą serca. Pierwsza operacja była operacją ratującą życie, gdyż kiedy przyjechał do szpitala Uniwersyteckiego był w stanie krytycznym, tam wprowadzono go w stan śpiączki farmakologicznej. Po czterech dniach dokładnie – 14 lutego 2011 r. wykonano pierwszą operację serca. Obecnie jest po dwóch operacjach, reanimacji i po kilku cewnikowaniach serca.

W tym roku czeka go kolejna poważniejsza operacja w krążeniu pozaustrojowym, gdyż jego stenty, które są w tętnicach płucnych nie da się już bardziej rozszerzyć i trzeba wymienić na większe i szersze. Obecnie Adaś uczęszcza do klasy 5. Jest uśmiechniętym i pogodnym chłopcem, który potrafi rozbawić i miło zaskoczyć np. dobrą oceną – mówi Pani Małgorzata, mama chłopca.

Adaś jest stale rehabilitowany metodą Vojty, od kilkunastu lat uczęszcza do logopedy i neurologopedy. Obecnie nie tylko walczy z wrodzoną wadą serca, ale również z wiotkością stawów, spastyką prawostronną co utrudnia mu funkcjonowanie w szkole (np. w  chodzeniu i pisaniu). Jego zainteresowania to czytanie książek historycznych i przygodowych. Lubi malować i układać puzzle, ponieważ mówi że go to uspakaja i odpręża. Jego największym atutem jest wytrwałość i silna wola walki, nię odpuszcza i chce dorównać rówieśnikom.

Jesteśmy dumni z naszego małego wojownika, który walczy dzielnie i nigdy się nie skarży. Czasami mówi, że bierze coś na klatę. To cały on jedyny i Kochany:) – dodaje mama.

Zbiórka archiwalna
Adam Hornik, ID 5009
Cel zbiórki: Leczenie i rehabilitacja

Termin zbiórki: 31.12.2022
Wynik zbiórki: 41677,27 zł / 25210 zł
Zbiórka archiwalna
Adam Hornik, ID 5009
Cel zbiórki: Zajęcia usprawniające prawą stronę ciała

Termin zbiórki: 31.12.2023 r.
Wynik zbiórki: 0 zł / 7000 zł

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota