Walka z wieloma chorobami nie jest łatwa! 2

Walka z wieloma chorobami nie jest łatwa!

Hej! Jestem Adaś i mam chore serce. Troszkę już w życiu przeszedłem… Jestem po dwóch operacjach w krążeniu pozaustrojowym, po jednej reanimacji i po czterech cewnikowaniach serca. W tym roku czeka mnie kolejna poważniejsza operacja w krążeniu pozaustrojowym, gdyż stenty, które są w tętnicach płucnych nie da się już bardziej rozszerzyć i trzeba wymienić na większe i szersze. Nie poddaje się. Walczę dzielnie i codziennie dużo ćwiczę. Proszę o wsparcie mojej rehabilitacji, abym mógł przezwyciężać wszelkie przeciwności.

0zł/7000zł

0.00%

Potrzebne jeszcze: 7000 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Zapłać poprzez System płatności online Blue Media: płatność kartą płatniczą, przelewem bankowym on-line lub szybkim przelewem bankowym.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Zajęcia usprawniające prawą stronę ciała
Organizator - Sursum Corda
Adam Hornik - ur. 2011 r.
Wada serca, wiotkość stawów, niedosłuch
Jelna,
woj. małopolskie
Zakończenie zbiórki 21 czerwca 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5009 Adam Hornik
Wsparło: 0Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Tuż po narodzinach zdiagnozowano u Adasia wadę serca. Lekarze musieli operować błędnie wykształcone serduszko, ratując w ten sposób życie chłopca.

–Ochrzciliśmy synka w szpitalu, a potem modliliśmy się, aby przetrwał wszystko z czym musi się zmierzyć – wspominają rodzice.

Przetrwał. Jak się później okazało, nie tylko serduszko wymagało naprawy. Stwierdzono u Adasia także wiotkość stawów, niedosłuch w prawym uszku, pojawiły się problemy z mówieniem, niedomagał mięsień oczka. Obecnie jest po dwóch operacjach w krążeniu pozaustrojowym, po jednej reanimacji i po czterech cewnikowaniach serca.

 W tym roku czeka go kolejna poważniejsza operacja w krążeniu pozaustrojowym, gdyż jego stenty, które są w tętnicach płucnych nie da się już bardziej rozszerzyć i trzeba wymienić na większe i szersze – dodaje mama.

Adaś jest uśmiechniętym i pogodnym chłopcem, który potrafi rozbawić i zaskoczyć mamę miłym akcentem np. pozmywać naczynia itp.

Syn jest stale rehabilitowany metodą Vojty, a od kilkunastu lat uczęszcza do logopedy i neurologopedy. Obecnie nie tylko walczy z wrodzoną wadą serca ,ale również z wiotkością stawów, spastyką prawostronną co utrudnia mu funkcjonowanie w szkole (np. w pisaniu i bieganiu).

Jestem dumna z mojego małego wojownika, który walczy dzielnie i nigdy się nie skarży . Czasami mówi, że bierze coś na klatę. To cały on – jedyny i kochany – dodaje mama.

Z Waszą pomocą ma szansę przetrwać wszystko! Przekażmy mu wsparcie!

Zbiórka archiwalna
Adam Hornik, ID 5009
Cel zbiórki: Leczenie i rehabilitacja

Termin zbiórki: 31.12.2022
Wynik zbiórki: 41677,27 zł / 25210 zł

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota