Nie poddajemy się. Możesz pomóc! 1

Nie poddajemy się. Możesz pomóc!

Hej! Wiesz, że pomaganie zdecydowanie poprawia humor? Możesz się przekonać! Mam na imię Adaś i choruję na epilepsję. Mam jeszcze jedną chorobę, która ma bardzo trudną nazwę: zespół Dandy-Walkera. Z tego powodu z trudnością uczę się rzeczy pozornie prostych: mówienia, siedzenia, chodzenia. Moi rodzice tak bardzo się cieszyli, gdy zacząłem gaworzyć, że już nie mogę się doczekać ich radości, gdy samodzielnie postawię pierwsze kroki. Na pewno niedługo mi się uda. Tym szybciej im częściej będę mógł korzystać z nowoczesnej rehabilitacji. Pomożesz?

10330,42zł/3000zł

344.33%

Potrzebne jeszcze: 0 zł



    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Leczenie i rehabilitacja
Organizator - Sursum Corda
Adam Kopieński - ur. 2014 r.
Epilepsja i zespół Dandy-Walkera
Chełmiec,
woj. małopolskie

ZAKOŃCZONE

Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5008 Adam Kopieński
Wsparło: 0Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Gdy miał niespełna roczek zdiagnozowano u Adasia epilepsję oraz zespół Dandy-Walkera. To choroba związana z wadami wrodzonymi tyłomózgowia.

Rodzice Adasia – Małgorzata i Paweł – obiecali sobie, że zrobią wszystko, co w ich mocy, aby ich najmłodszy synek był kiedyś samodzielny. Szansą na pokonanie ograniczeń niepełnosprawności, która wynika z jego choroby, jest systematyczna rehabilitacja.

Chłopczyk potrafi już chodzić jednak z pomocą rodziców. Mama i tata mają nadzieję, że gaworzenie ich synka zmieni się niebawem w pierwsze samodzielnie wypowiedziane słowa. Niecierpliwie na nie czekają.

Po serii badań lekarze stwierdzili umiarkowane opóźnienie rozwoju Adasia. Przy wieku biologicznym 11 miesięcy osiągnął umiejętności typowe dla dzieci niespełna 5-miesięcznych. Ma szansę ścigać w rozwoju swoich rówieśników pod warunkiem, że będzie mógł korzystać z nowoczesnego leczenia i fizjoterapii neurologicznej. Pomożesz?

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota