Z każdym krokiem bliżej sprawności 2

Z każdym krokiem bliżej sprawności

Hej! Jestem Alusia! Urodziłam się z wadą obu stópek i miałam już klika operacji, by móc chodzić. Dziś moje stopy funkcjonują lepiej, jednak dopóki rosnę muszę dużo ćwiczyć. Potrzebna jest kosztowna rehabilitacja, ale dzięki niej moje nóżki będą sprawniejsze i będą tańczyć i chodzić do szkoły. W tamtym roku nieoczekiwanie przeszłam operację obu bioder, do których zostały wprowadzone 9 cm śruby. Choć wiem, że przede mną kolejne operacje, nie tracę nadziei, bo mam Was i moich kochanych rodziców. Wierzę, że marzenia, które mam w serduszku się spełnią i rodzice nie będą już się o mnie martwić. Przy Twoim wsparciu wszystko jest możliwe! Pomożecie?

0zł/7000zł

0.00%

Potrzebne jeszcze: 7000 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Zapłać poprzez System płatności online Blue Media: płatność kartą płatniczą, przelewem bankowym on-line lub szybkim przelewem bankowym.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - 6-miesięczna rehabilitacja
Organizator - Sursum Corda
Alicja Świgut - ur. 2001 r.
Wada obu stóp
Świniarsko,
woj. małopolskie

PILNE

Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5011 Alicja Świgut
Wsparło: 0Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Alicja urodziła się z wadą budowy obu stópek. Dziewczynka musiała przejść kilka operacji, by móc chodzić,  czuć pod stópkami miękkość trawy na łące i piasek pomiędzy palcami na plaży. Operacje dały nadzieję na to, że kiedykolwiek będzie mogła chodzić.

Dziś walka o jej sprawność wciąż trwa, ponieważ stópki nadal ulegają deformacji. Lekarze i rodzice robią wszystko co w ich mocy, aby powstrzymać ten proces. Szansą jest wytrwała rehabilitacja.

Leczenie i  fizjoterapia Ali to bardzo kosztowna inwestycja. Bliscy dziewczynki próbowali radzić sobie samodzielnie z tym problemem. Gdy okazało się, że na pierwszą operację nóżek trzeba czekać kilka lat, rodzice zebrali pieniądze i zapłacili za leczenie córeczki.

I kiedy wydawałby się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku, w listopadzie 2022 spada na nas jak grom informacja o jeszcze jednej chorobie u Alusi, która w błyskawicznym tempie zabrała jej sprawność i niszczyła to wszystko co udało się nam osiągnąć – mówi Pani Kinga, mama dziewczynki. Przeszła w trybie pilnym kolejną operację, tym razem obu bioderek, do których zostały wprowadzone 9 cm śruby. I choć wiemy, że przed Alusią kolejne operacje, nie tracimy wiary i nadziei, że w dorosłości będzie szczęśliwą, samodzielną i zdrową. Dlatego zwracamy się do Was Kochani o wsparcie dla Alusi. To dzięki Wam tak wiele już osiągnęła i tylko dzięki Wam może osiągnąć jeszcze więcej. Wiemy, że dobro, które okazujecie drugiemu człowiekowi wróci do Was Kochani z podwójną siłą – dodaje mama.

Rodzice nie dadzą rady samodzielnie udźwignąć kosztów terapii, tym bardziej, że mają pod opieką trzy córeczki, z których dwie chorują. Jedna z siostrzyczek Ali urodziła się z wadą nerek. Prosimy o pomoc w spełnieniu ich marzenia: żeby Ala mogła kiedyś samodzielnie chodzić, biegać, tańczyć…

Zbiórka archiwalna
Alicja Świgut, ID 5011
Cel zbiórki: Leczenie i rehabilitacja

Termin zbiórki: 31.12.2022
Wynik zbiórki: 31407,80 zł / 26000 zł

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota