Genetyczna wada opóźnia rozwój Amelki 1

Genetyczna wada opóźnia rozwój Amelki

Hej! Mam na imię Amelka i urodziłam się z chorobą, która ma bardzo trudną nazwę: aberracja chromosomowa. Przez nią jest mi trudniej mówić i chodzić. Wiem jednak, że nawet jeśli coś jest bardzo trudne, nie oznacza to, że jest niemożliwe. Dlatego cierpliwie ćwiczę. Z chodzeniem radzę sobie już nieźle, próbuję też mówić. Z tym jest jeszcze słabo. Wiesz jakie to trudne gdy ma się aberrację chromosomową? Bardzo! Na szczęście moje życie nie składa się z samych kłopotów. Bardzo lubię bawić się z innymi dziećmi, szczególnie z siostrzyczką.

11617,13zł/5500zł

211.22%

Potrzebne jeszcze: 0 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Zapłać poprzez System płatności online Blue Media: płatność kartą płatniczą, przelewem bankowym on-line lub szybkim przelewem bankowym.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Leczenie i rehabilitacja
Organizator - Sursum Corda
Amelia Krzyżak - ur. 2011 r.
Aberracja chromosomowa
Rąbkowa,
woj. małopolskie

ZAKOŃCZONE

Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5012 Amelia Krzyżak
Wsparło: 0Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Amelka choruje od urodzenia. Zdiagnozowano u niej aberrację chromosowową. Genetyczna wada wrodzona spowodowała opóźnienie w rozwoju psychoruchowym dziewczynki. Dzięki rehabilitacji Amelka nauczyła się samodzielnie chodzić, jednak jest to jeszcze chód bardzo chwiejny.

– Amelka jest bardzo pogodną i kontaktową dziewczynką. Bardzo lubi bawić się z innymi dziećmi, szczególnie z siostrzyczką – mówi mama Amelii, pani Joanna. Druga z córeczek pani Joasi choruje na cukrzycę. Musi korzystać z pompy insulinowej. Tato dziewczynek pracuje w Krakowie. Mama musiała zrezygnować z pracy zawodowej, aby zająć się chorymi dziećmi.

– Marzymy o tym, aby nasza córka była kiedyś samodzielną, zaradną dziewczynką. To możliwe, pod warunkiem, że nie braknie pieniędzy na jej rehabilitację – mówią rodzice. W ich imieniu prosimy o pomoc.

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota