Usłyszeć świat dźwięków.... 3

Usłyszeć świat dźwięków…

Witajcie! Urodziłam się w świecie ciszy… Dzięki dwóm operacjom wszczepienia implantów ślimakowych, świat dźwięków zaczyna do mnie przemawiać. Stała terapia, rehabilitacja oraz częste wizyty u lekarzy to spory wydatek, a ostatnio znów nadciągnęły czarne chmury… Zmarł mój ukochany tatuś, który był jedynym żywicielem. Nie chcę, aby moja ciężka praca i osiągnięte efekty zostały zatracone. Tak bardzo chciałabym słyszeć co mówi do mnie ukochana mamusia i bracia. Bez Waszej pomocy będzie bardzo ciężko kontynuować moje leczenie.

Pomożesz?

9957zł/9800zł

101.60%

Potrzebne jeszcze: 0 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Zapłać poprzez System płatności online Blue Media: płatność kartą płatniczą, przelewem bankowym on-line lub szybkim przelewem bankowym.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Leczenie
Organizator - Sursum Corda
Blanka Dadaś - ur. 2019
Głuchota obustronna
Paszyn,
woj. małopolskie
Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2022KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
7035 Blanka Dadaś
Wsparło: 105Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Blanka od urodzenia zmaga się z obustronną głuchotą. Mimo choroby, dziewczynka jest bardzo grzeczna, radosna i ciekawa świata. To istny wulkan pozytywnej energii. Blanka jest po dwóch operacjach wszczepienia implantów ślimakowych. „Liczne konsultacje, wizyty u lekarzy, stała terapia i rehabilitacja przyniosły efekt. Nasza córeczka troszkę słyszy, a nawet zaczyna mówić, co bardzo nas cieszy.”- mówi mama dziewczynki.  Aby dziewczynka mogła piękne słyszeć świat, potrzebne jest stałe i kosztowne leczenie.

Ostatnio zmarł nagle tato dziewczynki. Nic nie wskazywało, że wydarzy się tak ogromna tragedia. Tętniak nie dał o sobie znać.  „Do tej pory, robiliśmy co w naszej mocy, aby zapewnić córeczce dobrą opiekę i pokryć koszty leczenia. Mąż pracował, a ja poświęciłam się wychowaniu dzieci. Teraz, nie wiem jak to będzie.” – dodaje Pani Agnieszka, mama Blanki.

Bez pomocy i wsparcia ludzi dobrego serca, mamie będzie bardzo ciężko kontynuować leczenie Blanki. Liczymy na Wasze wsparcie.

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka 1

Zebrana kwota