Guz mózgu zmienił jego życie 1

Guz mózgu zmienił jego życie

Mam na imię Bogusław. W wieku 16 lat wykryto u mnie guza móżdżku. Przeszedłem poważną operacje, która uratowała mi życie, ale jednocześnie całkowicie je odmieniła. Od tego momentu walczę o powrót do sprawności. Mam niedowład lewej strony ciała, problemy z mową, jedzeniem i co dla mnie najważniejsze – z chodzeniem. Pomimo wszystkich przeciwności, z optymizmem patrzę w przyszłość. Wierzę, że kiedyś odzyskam radość życia i samodzielność. Wiem, że przede mną jeszcze bardzo długa droga i intensywna rehabilitacja, niestety bardzo kosztowna. Pomożesz?

8271,68zł/7200zł

114.88%

Potrzebne jeszcze: 0 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Leczenie i rehabilitacja
Organizator - Sursum Corda
Bogusław Baczyński - ur. 1994 r.
Guz mózgu i niedowład lewej strony ciała
Nowy Sącz,
woj. małopolskie

ZAKOŃCZONE

Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5027 Bogusław Baczyński
Wsparło: 0Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

W wieku 16 lat u Bogusława zdiagnozowano guza mózgu. Objawem były silne bóle głowy. W 2009 roku przeszedł operację, która uratowała jego życie, ale także całkowicie je odmieniła. Dziś chłopak walczy o odzyskanie sprawności. Mimo trudności z poruszaniem się i mówieniem zdał maturę. Chciałby skończyć studia…

– Jeszcze nie ustąpił niedowład lewej strony ciała. Mam zaburzoną równowagę, problemy z mową i jedzeniem. Moje życie odwróciło się o 360 stopni, ale ciągle wierzę, że kiedyś odzyskam radość życia, samodzielność i będę mógł normalnie żyć – mówi Bogusław.

Zmaga się również z padaczka pooperacyjną. Zaburzona równowaga i osłabiona odporność utrudniają mu funkcjonowanie w codziennym życiu. Częste infekcje, zapalenia płuc kończą się leczeniem antybiotykami. Dzięki intensywnej pracy z rehabilitantami oraz nieprzerwanemu leczeniu z optymizmem patrzy w przyszłość.

– Nie byłoby tych wszystkich efektów, gdyby nie ogromne wsparcie rodziny oraz nieoceniona pomoc dobrych ludzi. To dzięki Wam nie poddaje się i dalej walczę o swoje marzenia. Twój 1% ma wielką moc. Dziękuję wszystkim za wsparcie w walce o lepsze jutro – dodaje Boguś.

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota