Dzielnie walczy z ciężką chorobą! 3

Dzielnie walczy z ciężką chorobą!

Hej, jestem Dawidek urodziłem się z rozszczepem kręgosłupa i przepukliną oponowo -rdzeniową na kręgosłupie, przez co już w pierwszych chwilach życia zamiast beztroskich chwil musiałem toczyć walkę o własne życie. Udało mi się. Przeszedłem już kilka operacji i jeszcze czekają mnie kolejne. Od kwietnia 2019r. poruszam się samodzielnie na wózku inwalidzkim. Dzięki intensywnej rehabilitacji zacząłem też mówić!  Bardzo interesuje mnie świat dookoła i wszystkie nowe rzeczy. Pomimo choroby staram się być radosnym dzieckiem. Każdego dnia walczę o swoją sprawność i lepsze życie. Niestety nadal wymagam specjalnego karmienia i intensywnej terapii neurologopedycznej oraz rehabilitacji ruchowej, a na to potrzeba dużo pieniędzy. Pomożesz?

14420zł/65000zł

22.18%

Potrzebne jeszcze: 50580 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Zapłać poprzez System płatności online Blue Media: płatność kartą płatniczą, przelewem bankowym on-line lub szybkim przelewem bankowym.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Leczenie i rehabilitacja
Organizator - Sursum Corda
Dawid Cebula - ur. 2015 r.
Przepuklina oponowo-rdzeniowa
Maszkowice,
woj. małopolskie
Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5031 Dawid Cebula
Wsparło: 1Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

W dniu narodzin okazało się, że ma przepuklinę oponowo-rdzeniową kręgosłupa. Został przewieziony do Szpitala Uniwersyteckiego w Prokocimiu. Tam przeszedł dwie operacje, które na szczęście się udały, ale stan był bardzo ciężki.

 

Kiedy wydawało się, że już będzie dobrze, zachorował na zapalenie płuc i musiał być pod respiratorem ponad trzy tygodnie. Od tej pory wymaga ciągłego wsparcia tlenu. Po półtora miesiąca opuścił oddział intensywnej terapii i był na oddziale neurochirurgii.

 

Obecnie dzięki rehabilitacji zaczął ruszać nóżkami, ale na razie są to minimalne ruchy. Aby mógł kiedyś normalnie chodzić potrzebuje stałej rehabilitacji. Ze względu na schorzenia często ma wizyty u neurologa, urologa, nefrologa, ortopedy i rehabilitacja. Mimo wszystkich tych schorzeń, rozwija się prawidłowo i potrafi się uśmiechać.

 

– Dawidek ma dużą szansę aby wyzdrowieć, ale by tak się stało nie wolno zaniedbać leczenia i rehabilitacji, a więc nie ma mowy o oczekiwaniu na terminy jakie obowiązują przy zabiegach refundowanych przez NFZ – apelują rodzice.

 

Prosimy o pomoc dla Dawidka. Każda złotówka będzie miała wielką moc!

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota