Emilka i jej świat z zespołem Downa 1

Emilka i jej świat z zespołem Downa

Witajcie,
pewnie już wiecie, że mam zespół Downa. Nie jest tak źle, jak było na początku… Teraz chodzę do przedszkola, mam wspaniałych rówieśników i rodzinę. Uwielbiam taniec, śpiew i zwierzątka. Ze względu na moją chorobę, mam problem z chodzeniem i mówieniem. Jak mówią rodzice, robię postępy i jest coraz lepiej. Chcę żyć, jak każda zdrowa osoba…  Bardzo często odwiedzam specjalistów i lekarzy, dlatego bardzo proszę Was o wsparcie mojego leczenia

650zł/18300zł

3.55%

Potrzebne jeszcze: 17650 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Zapłać poprzez System płatności online Blue Media: płatność kartą płatniczą, przelewem bankowym on-line lub szybkim przelewem bankowym.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Leczenie
Organizator - Sursum Corda
Emilia Pajor - ur. 2017 r.
Zespół Downa
Łososina Dolna,
woj. małopolskie
Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
6127 Emilia Pajor
Wsparło: 6Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Emilka urodziła się jako wcześniak w 32. tygodniu ciąży. O tym, że dziewczynka ma zespół Downa rodzina dowiedziała się w pierwszej dobie jej życia.

Niedługo potem u naszej córeczki pojawiły się problemy z oddychaniem, przez co musiała zostać podłączona do aparatury i być karmiona dożylnie. Po kilku tygodniach mogła wrócić do domu, gdzie czekała Ją dalsza walka o swoją przyszłość – mówi Pani Zofia, mama Emilki.

Dziewczynka już od pierwszego miesiąca życia była pod opieką fizjoterapeuty i neurologopedy, a także intensywnie ćwiczyła. Emilka zmagała się z osłabionym napięciem mięśniowym, ale dzięki wytrwałości w rehabilitacji poczyniła duże postępy.

Rozwój psychoruchowy Emilki jest opóźniony, pierwsze kroki postawiła dopiero około 2. roku życia. Obecnie ruchy są nieskoordynowane, zachwiane i niezgrabne. Dziewczynka ujawnia trudności w zakresie podstawowych funkcji poznawczych: pamięć, logiczne myślenie, uwaga jak również ma trudności w nawiązywaniu relacji społecznych. Bardzo dużą barierą jest brak umiejętności porozumiewania się. Emilka mówi pojedyncze słowa, ale dzięki terapii logopedycznej ma szansę na polepszenie swojej komunikacji.

Nasza córeczka cały czas pozostaje pod obserwacją wielu specjalistów m.in. okulisty, endokrynologa czy neurologa, a każdy dzień jest dla niej dążeniem do osiągnięcia coraz lepszych efektów terapii. Emilka jest pogodną dziewczynką, uczęszcza do przedszkola od września 2020 r. Jest bardzo muzykalnym dzieckiem, uwielbia taniec i śpiew, kocha też zwierzątka. Bardzo prosimy o pomoc i wsparcie – dodaje mama.

Każda pomoc będzie wielkim wsparciem w leczeniu Emilki. Prosimy o piękny gest Twojej dobroci.

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota