Nasze wsparcie to szansa dla Filipa

Nasze wsparcie to szansa dla Filipa

Cześć! Jestem Filip. Urodziłem się z zespołem Downa. Od samego początku moi rodzice starają się bardzo, abym mógł się jak najlepiej rozwijać. Kocham życie, ludzi i przyrodę. Lubię bardzo sport, zdobywam różne medale w zawodach sportowych dla osób niepełnosprawnych. Mam wielu przyjaciół i dobrze dogaduje się ze swoimi rówieśnikami. Jednak moja rehabilitacja jest bardzo kosztowna. Proszę o pomoc!

12650,21zł/4500zł

281.11%

Potrzebne jeszcze: 0 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Leczenie i rehabilitacja
Organizator - Sursum Corda
Filip Lorek - ur. 2003 r.
Zespół Downa
Trzetrzewina,
woj. małopolskie

ZAKOŃCZONE

Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5042 Filip Lorek
Wsparło: 0Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Filip urodził się w listopadzie 2003r. Po porodzie lekarze stwierdzili zespół Downa. Od początku Rodzice starali się o dodatkowe zajęcia z psychologiem, logopedą itp., aby wesprzeć jego rozwój.

Gdy miał 4 latka zaczął chodzić od przedszkola, gdzie szybko zintegrował się z dziećmi i chętnie uczestniczył we wszystkich zajęciach. Od 10 roku chodzi do integracyjnej szkoły podstawowej w Nowym Sącz. Znalazł tam wielu kolegów, przyjaciół. Jest bardzo aktywny sportowo, bierze udział w zawodach dla osób niepełnosprawnych, gdzie zdobywa nagrody/medale.

Bardzo lubi grać w gry komputerowe i w planszowe. Jego ulubionym sportem jest pływanie – jeździ na basen raz w tygodniu. Przez 3 miesiące uczęszczał na zajęcia z hipoterapii, gdzie oswajał się z końmi i uczył się na nich jeździć.

Jest najstarszy z rodzeństwa – ma młodszego brata i siostrę. Bardzo dobrze się dogadują i spędzają wspólnie dużo czasu. Filip jest zawsze uśmiechnięty, lubi żartować i nawiązywać kontakty z nowymi osobami.

Filip jest radosnym i towarzyskim chłopakiem, chcemy ułatwić mu rozwój w dalszym życiu. Potrzebne są pieniądze na rehabilitację, terapię logopedyczną i biofeedback. Pomożesz?

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota