Igor potrzebuje Twojego wsparcia do walki z nerczycą!

Igor potrzebuje Twojego wsparcia!

Cześć,

od ponad 13 lat zmagam się z nerczycą, czyli kłębuszkowym zapaleniem nerek. Mój organizm wydala za dużo białka oraz zatrzymuje za dużo sodu, przez co w moim ciele gromadzi się zbyt dużo wody. Obrzęki, opuchlizna, osłabienie, zatrzymywanie się moczu – już zdążyłem przyzwyczaić się do tych dolegliwości… Ale tak bardzo, bardzo chciałabym żyć i funkcjonować, jak moi rówieśnicy. Rodzice robią co w ich mocy, aby przychylić mi radości i zniwelować ból, ale bez Waszej pomocy nie dadzą rady sfinansować mojego leczenia. Pomożesz?

655zł/12700zł

5.16%

Potrzebne jeszcze: 12045 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Leczenie i pokrycie kosztów dojazdu do specjalistów
Organizator - Sursum Corda
Igor Mierzejewski - ur. 2007 r.
Nerczyca - kłębuszkowe zapalenie nerek
Nowy Sącz,
woj. małopolskie

PILNE

Zakończenie zbiórki 29 listopada 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
20441 Igor Mierzejewski
Wsparło: 4Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

U Igora zdiagnozowano kłębuszkowe zapalenie nerek. Jest to choroba, która sprawia, że organizm wydala za dużo białka oraz zatrzymuje za dużo sodu, przez co dochodzi do gromadzenia się wody w organizmie i tworzenia się obrzęków. Niewydolne nerki wpływają niemalże na cały organizm.

Częste nawroty choroby objawiają się zatrzymaniem moczu, opuchlizną, osłabieniem. Od początku zdiagnozowania Igor leczony jest sterydami, które mają wiele skutków ubocznych – ma problem z zębami, wzrostem, nadciśnieniem tętniczym. Niestety, dotychczasowe 13-letnie leczenie szpitalne nie przyniosło widocznych efektów. Rodzice stale szukają nowych, alternatywnych metod leczenia, które dadzą jakikolwiek cień szansy na wyleczenie ukochanego syna.

Nasza sytuacja rodzinna jest taka, że nie mamy na dzisiaj żadnych zobowiązań finansowych, ale nie jest ona najlepsza – mówi Pan Janusz, tata Igora. Od kilku lat jest emerytem – świadczenie emerytalne nie jest zbyt wysokie, dlatego dorabiam kilkaset złotych miesięcznie, pracując jako agent ubezpieczeniowy. Od naszej przeprowadzki do Nowego Sącza w 2020 r., Żona nie ma pracy, dostaje jedynie świadczenie opiekuńcze na Igora, w związku z tym, że ma on orzeczoną niepełnosprawność. Jesienią 2021 roku przeszedłem zawał – dodaje Pan Janusz.

Wpływ choroby na funkcjonowanie Igora jest bardzo duży i niekorzystny. Częste nawroty choroby oraz konieczność okresowych kontroli, a w związku z tym częste nieobecności w szkole spowodowały braki w nauce oraz trudności w nadrabianiu zaległości. Chłopiec ma problemy z koncentracją, zapamiętywaniem oraz ogólnie z samym uczeniem się. Problemem dla niego jest nauczenie się na pamięć tekstu czy wiersza. Skutki uboczne leków mają wpływ na to, że ma niedobór wzrostu i to bardzo widoczny, w porównaniu z rówieśnikami.

Ze względu na dość znaczną różnicę wzrostu, syn był wyśmiewany przez kolegów. Inne skutki uboczne zażywania leków to problemy stomatologiczne, psują mu się zęby oraz problemy ortodontyczne ma poważną wadę zgryzu. Ma też problemy ze wzrokiem. Kilka lat temu w szpitalu dziecięcym w Prokocimiu miał zrobiony rezonans magnetyczny, który wykrył u niego zmiany w przysadce.  Każda nieplanowana wizyta u specjalistów, czy rutynowa kontrola to znaczny wydatek dla naszego domowego budżetu, dlatego prosimy o pomoc w tej nierównej walce. Wierzymy, że RAZEM pokonamy chorobę i wszelkie przeciwności! – dodaje tata.

Rodzicie Igora nieustanie szukają nowych metod leczenia. Rodzina potrzebuje naszego wsparcia. Pomożesz?

 

Igor potrzebuje Twojego wsparcia do walki z nerczycą! 1 Igor potrzebuje Twojego wsparcia do walki z nerczycą! 2 Igor potrzebuje Twojego wsparcia do walki z nerczycą! 3

 

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota