Kuba urodził się z rozszczepem kręgosłupa 1

Kuba urodził się z rozszczepem kręgosłupa

Mam na imię Kuba i bardzo chciałbym kiedyś móc chodzić, jeździć na rowerze i grać w piłkę tak jak moi koledzy i koleżanki. To będzie bardzo trudne, ale wcale nie niemożliwe. Trudne dlatego, że urodziłem się z rozszczepem kręgosłupa, który powoduje niedowład nóg, a więc problemy z chodzeniem. Mam jednak silną motywację, aby dużo ćwiczyć, nie zaniedbywać leczenia i rehabilitacji bo tylko taka strategia pozwoli mi osiągnąć cel.

177.34zł/11000zł

1.61%

Potrzebne jeszcze: 10822.66 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Leczenie i rehabilitacja
Organizator - Sursum Corda
Jakub Sromek - ur. 2001 r.
Rozszczep kręgosłupa, wodogłowie
Nowy Sącz,
woj. małopolskie

PILNE

Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5090 Jakub Sromek
Wsparło: 1Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Kuba urodził się z rozszczepem kręgosłupa i wodogłowiem. Skutkiem wad wrodzonych jest niedowład nóg, związane z nim problemy z chodzeniem oraz konieczność cewnikowania.

 

Chłopiec musi być stale pod opieką lekarzy: urologa i neurologa oraz systematycznie rehabilitować się. Uczy się w domu, bo szkoła pełna barier architektonicznych jest dla niego niedostępna. Jego mama wychowuje go sama. Jest jej bardzo ciężko, ale stara się zapewnić mu najlepszą opiekę. Jest też z niego bardzo dumna.

 

– Kuba jest bardzo ambitny i ma piękne wyniki w nauce. W ostatniej klasie podstawówki zbiera same piątki i czwórki. W tym roku czeka nas wybór gimnazjum – uśmiecha się.

 

Chłopak bardzo dzielnie znosi trudy związane z niepełnosprawnością. Jest szansa, że jego stan będzie się poprawiał, pod warunkiem, że nie braknie pieniędzy na specjalistyczną rehabilitację neurologiczną oraz a leczenie.

 

– Każde zaniedbanie systematyczności ćwiczeń może spowodować, że zamiast postępów, będzie regres. Dotąd udawało nam się trzymać formę. Mam nadzieję, że z pomocą życzliwych ludzi będzie coraz lepiej – mówi mama chłopca.

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota