Została pobita, ma niedowład połowy ciała! 1

Została pobita, ma niedowład połowy ciała!

Witaj! Mam na imię Joanna. Jestem mamą małego Kubusia i mocno wierzę w ludzi, chociaż mam we wspomnieniach coś, co bardzo boli: zostałam pobita. Trafiłam do szpitala z poważnymi urazami mózgu. Ich skutkiem jest niedowład połowy ciała. Musiałam przerwać studia pielęgniarskie i zawalczyć o własne zdrowie i życie. Ufam, że uda mi się odzyskać sprawność. Już samodzielnie chodzę, choć moim krokom jeszcze daleko do doskonałości. Chciałabym skończyć studia i być najlepszą mamą na świecie dla mojego Kuby. Jedyną szansą na spełnienie moich marzeń jest żmudna, kosztowna rehabilitacja.

11074,23zł/5820zł

190.27%

Potrzebne jeszcze: 0 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Leczenie i rehabilitacja
Organizator - Sursum Corda
Joanna Piwowarska - ur. 1989 r.
Niedowład połowy ciała po pobiciu
Andrzejówka,
woj. małopolskie

ZAKOŃCZONE

Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5059 Joanna Piwowarska
Wsparło: 0Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Joasia chciała pomagać ludziom wracać do zdrowia, dlatego wybrała studia na wydziale pielęgniarstwa. W 2010r. została brutalnie pobita. Z poważnymi urazami głowy i mózgu trafiła do szpitala. Jej stan lekarze określali jako krytyczny. Wbrew dramatycznym rokowaniom obudziła się ze śpiączki. Dziś walczy o powrót do zdrowia. Konsekwencją urazów jest lewostronny niedowład ciała. Początkowo Joanna była całkowicie zdana na pomoc bliskich. Dziś stara się być samodzielna. Ma dla kogo walczyć o siebie: jej synek, Kubuś kończy trzy latka. Chce być dla niego jak najlepszą mamą.

– Dzięki wytrwałym ćwiczeniom Joasia już wstaje i próbuje chodzić. Bardzo chciałaby skończyć studia magisterskie na wydziale pielęgniarstwa. Ma tytuł licencjata, ale jest ambitna. Ufam, że nie braknie jej wytrwałości i spełni swoje marzenia – uśmiecha się mama Joanny.

Zanim jej dzielna córka będzie mogła wrócić do nauki, musi nauczyć się stawiać pewne, stabilne kroki. Nadzieją jest systematyczna rehabilitacja oraz wsparcie serdecznych ludzi, którzy podarują jej 1% swojego podatku. Może i Ty dołączysz do grona dobroczyńców?

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota