Twoja pomoc, to konkretne wsparcie dla Justynki 4

Śliczna wojowniczka potrzebuje naszej pomocy

Kochani,
jestem Justynka, mała dziewczynka z Zespołem Downa, padaczką i wieloma wyzwaniami do pokonania. Chociaż moje dni są pełne trudności (ze względu na choroby), marzę o pięknym i radosnym życiu. Proszę Was o wsparcie finansowe mojego leczenia, które troszkę odciąży moich rodziców, którzy tak bardzo dbają o mnie, gdyż wiedzą, jak ważne są specjalistyczne terapie i sprzęt rehabilitacyjny. Wasza dobroć pomoże mi odkryć świat, mimo ograniczeń w chodzeniu i komunikacji. Każda złotówka przyczyni się do spełnienia moich marzeń o niezależności i radości.

0zł/8000zł

0.00%

Potrzebne jeszcze: 8000 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - 6-miesięczna rehabilitacja
Organizator - Sursum Corda
Justyna Bugajska - ur. 2019 r.
Zespół Downa
Olszana,
woj. małopolskie
Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2024KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5070 Justyna Bugajska
Wsparło: 1Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Kochani, zwracamy się do Was z gorącym apelem o wsparcie dla Justynki,  małej dziewczynki, która jest niezwykle ważną częścią naszej rodziny. Justynka urodziła się z Zespołem Downa, co czyni ją nie tylko niezwykle wyjątkową, ale także niesamowicie kochaną – apelują rodzice.

Niestety, życie Justynki jest pełne wyzwań. Oprócz Zespołu Downa, musi stawić czoła również padaczce, co dodatkowo komplikuje jej codzienne życie. Mimo tych trudności, Justynka pozostaje wspaniałym źródłem inspiracji dla nas wszystkich. W wieku, w którym większość dzieci odkrywa świat na własnych nogach, Justynka nie chodzi samodzielnie z powodu swojego stanu zdrowia. Dodatkowo, dziewczynka ma duże trudności z komunikacją oraz znaczną wadę wzroku, co sprawia, że odkrywanie otaczającego ją świata wymaga od niej dodatkowego wysiłku.

Chociaż Justynka komunikuje się ograniczonymi środkami, to jej radość płynąca z prostych gestów i uśmiechów dotyka serca każdego, kto ma zaszczyt poznać ją bliżej – mówi Pani Patrycja, mama dziewczynki. Wierzymy, że z Waszym wsparciem i życzliwością możemy pomóc Justynce w pokonywaniu trudności, rozwijaniu jej potencjału oraz zapewnić jej lepszą jakość życia – dodaje mama.

Dlatego właśnie zwracamy się do Was z prośbą o pomoc. Chcemy stworzyć dla Justynki szansę na pełniejsze i bardziej komfortowe życie. Potrzebujemy Waszej życzliwości i wsparcia finansowego, aby móc zapewnić dziewczynce specjalistyczne terapie, niezbędny sprzęt rehabilitacyjny oraz wszelkie środki ułatwiające jej rozwój.

Zbiórka archiwalna
Justyna Bugajska, ID 5070
Cel zbiórki: Leczenie i rehabilitacja

Termin zbiórki: 31.12.2023 r.
Wynik zbiórki: 19524 zł / 23500 zł

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota