Twoja pomoc, to konkretne wsparcie dla Justynki 1

Twoja pomoc, to konkretne wsparcie dla Justynki

Mam na imię Justynka i urodziłam się z zespołem Downa. Moi rodzice byli w szoku, kiedy dowiedzieli się o chorobie, bo przez chwilę stali jak wryci. Ale szybko na ich twarzach pojawił się uśmiech i cały czas mówili mi jak bardzo mnie kochają i cieszą się, że jestem! Niestety radość nie trwała długo, bo okazało się, że mam dziwne napady, a lekarz powiedział, że to padaczka polimorficzna. Od tego czasu rodzice martwią się czy dadzą radę pokryć wszystkie koszty związane z moją rehabilitacją, zajęciami indywidualnymi u specjalistów i wizytami u lekarzy. Pomożesz?

19524zł/23500zł

83.08%

Potrzebne jeszcze: 3976 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Zapłać poprzez System płatności online Blue Media: płatność kartą płatniczą, przelewem bankowym on-line lub szybkim przelewem bankowym.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Leczenie i rehabilitacja
Organizator - Sursum Corda
Justyna Bugajska - ur. 2019 r.
Zespół Downa
Olszana,
woj. małopolskie
Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5070 Justyna Bugajska
Wsparło: 1Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Justynka urodziła się z dodatkowym chromosomem miłości. O zespole Downa jej rodzice dowiedzieli się po urodzeniu. Po pierwszym szoku z tym związanym, zaczęli dziękować Panu Bogu za ich DAR. Radość jednak nie trwałą długo. Niestety już w drugim miesiącu życia u Justynki pojawiły się napady zgięciowe. Trafiła do szpitala z diagnozą padaczki polimorficznej.

Ze względu na fakt, iż pierwsze napady padaczkowe pojawiły się u Justynki przed ukończeniem drugiego miesiąca życia, zaliczana jest do osób źle rokujących, jednak piękna SIŁACZKA dzielnie walczy, by pewnego dnia móc stanąć na własnych nogach, a następnie zacząć chodzić.

Justynka zażywa leki przeciwpadaczkowe, które na jakiś czas zatrzymały napady. Powróciły one jednak w ósmym miesiącu życia w postaci miokleń kończyn górnych. To zarówno one jak i Zespół Downa powodują opóźnienie w rozwoju psychoruchowym Justynki.

– Justynka jest naszą WOJOWNICZKĄ, która ze wszystkich sił stara się pokonywać wszystkie przeszkody! Nie poddaje się aby nadrobić to czego nie dostała od życia – mówi mama Justynki.

Jako dziecko niepełnosprawne, jest pod opieką wielu specjalistów, w tym poradni neurologicznej, genetycznej, okulistycznej, kardiologicznej, otolaryngologicznej.

Dzięki 1% Justynka będzie mogła regularnie korzystać z zajęć indywidualnych w tym głównie rehabilitacyjnych, brać udział w różnego rodzaju turnusach terapeutycznych, pokryć koszty badań, leków oraz sprzętów ortopedycznych i innych środków pomocniczych, korzystać ze wsparcia lekarzy bez konieczności stania z długich kolejkach. Pomożesz?

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota