Zespół Dandy-Walkera i walka o mowę

Zespół Dandy-Walkera i walka o mowę

Witajcie, proszę Was o wsparcie mojej rehabilitacji. Tak bardzo wierzę, że kiedyś będę świetnie porozumiewał się Wami… Teraz walczę o każde słowo, o normalne funkcjonowanie. Dlaczego? Zmagam się z Zespołem Dante-Walkera, czyli złożoną wadą rozwojową ośrodka nerwowego. Wszyscy powtarzają, że stałe ćwiczenia są moim jedynym ratunkiem. Więc ćwiczę, nie poddaje się. Często słyszę, że mam humorki. Pewnie tak jest, ale to nie jest zależne ode mnie. Tak bardzo jestem wdzięczny, że moja rodzina jest zawsze przy mnie i znosi moje nastroje. A Ty, pomożesz mi w mojej walce?

19000zł/19000zł

100.00%

Potrzebne jeszcze: 0 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Zapłać poprzez System płatności online Blue Media: płatność kartą płatniczą, przelewem bankowym on-line lub szybkim przelewem bankowym.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Rehabilitacja
Organizator - Sursum Corda
Kacper Lelito - ur. 2010 r.
Zespół Dante-Walkera
Żeleźnikowa Mała,
woj. małopolskie
Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
18852 Kacper Lelito
Wsparło: 16Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

W pierwszych dniach życia Kacperka nic nie wskazywało, że chłopiec będzie borykał się z tak dużymi problemami. Rozwijał się wolnej niż inne dzieci. Dopiero gdy miał dwa latka postawił pierwsze kroki. Wtedy też mowa Kacperka była prawie zerowa, wręcz znikoma. Jedynie można było usłyszeć odgłosy przypominające gaworzenie niemowlaka. Po wielu wizytach u specjalistów, u Kacperka wykryto chorobę: Zespół Dandy-Walkera.  To bardzo rzadko występująca choroba neurologiczna.
Zespół Dandy’ego-Walkera to złożona wada rozwojowa ośrodkowego układu nerwowego, z którą związane jest przede wszystkim niepełne wykształcenie robaka móżdżku.

Kacper to uczciwy i miły chłopiec. Nie ma zainteresowań, jak jego rówieśnicy. Jego największym celem jest mowa. Zabiegamy o to, aby mógł się porozumieć z każdym. Tyle i aż tyle. Syn boryka się z problemami ruchu oraz różnymi lękami. Rehabilitacja jest jedynym ratunkiem – mówi Pani Zofia, mama chłopca.

Kacper ma kochającą rodzinę: rodziców i trójkę rodzeństwa. Jedynym żywicielem rodziny jest tato, gdyż mama zajmuje się domem, a przed wszystkim opieką nad dziećmi. Kacper wymaga większej uwagi i poświecenia, gdyż często zdarza się tak, że w ciągu dnia ma wahania nastoju.

Koszty leczenia i rehabilitacji przewyższają możliwości finansowe rodziny. Pomożesz?

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota