Dużo ćwiczy i jest lepiej, ale potrzebuje naszej pomocy! 2

Dużo ćwiczy i jest lepiej, ale potrzebuje naszej pomocy!

Witaj! Jestem Kacperek. Urodziłem się zdrowy, ale gdy byłem bardzo malutki coś złego się zdarzyło i moje serduszko na chwilę przestało bić. Na szczęście tylko na chwilę. Bardzo się cieszę, że żyję. Mam tylko jedno zmartwienie: przez tą krótką awarię serduszka coś się zepsuło i stałem się bardzo słaby. Trudno mi posługiwać się rączkami i nóżkami. Na początku nie potrafiłem nawet utrzymać prosto główki. Dużo ćwiczę, więc jest coraz lepiej. Mogę już przybić piątkę! Będę coraz zdrowszy i coraz silniejszy pod warunkiem, że nie przerwę leczenia ani ćwiczeń. Pomożesz?

72zł/12000zł

0.60%

Potrzebne jeszcze: 11928 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Zapłać poprzez System płatności online Blue Media: płatność kartą płatniczą, przelewem bankowym on-line lub szybkim przelewem bankowym.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Leczenie i rehabilitacja
Organizator - Sursum Corda
Kacper Matusik - ur. 2010 r.
Niedotlenienie mózgu i niedowład kończyn
Bartkowa-Posadowa,
woj. małopolskie
Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5072 Kacper Matusik
Wsparło: 1Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Kacperek przyszedł na świat 28 maja 2010 roku jako zdrowe, pełne energii maleństwo. Gdy miał pięć miesięcy, radość poznawania świata przerwał dramatyczny epizod zatrzymania krążenia. Gdy krew przestaje dostarczać tlen – komórki ludzkiego organizmu powoli obumierają… Kacpra uratowano, ale niedotlenienie pozostawiło skutek: chłopczyk cierpi na niedowład nóżek i rączek oraz epilepsję.

– Jedyną szansą na poprawę jego stanu zdrowia i sprawności jest intensywna rehabilitacja. Skromne dochody naszej rodziny nie pozwalają niestety na pokrycie kosztów związanych z terapią. Dlatego zmuszeni jesteśmy prosić o pomoc dla naszego synka – mówią rodzice.

Ćwiczenia jakie udało się dotychczas zapewnić już przyniosły efekty. – Jest o wiele lepiej niż na początku. Kacper próbuje utrzymywać główkę. Choć sprawia mu to olbrzymią trudność, coraz lepiej rusza rączkami i nóżkami, uśmiecha się – opowiada mama chłopca.

W imieniu rodziny prosimy o pomoc w zebraniu funduszy na rehabilitację neurologiczną małego kawalera z Bartkowej-Posadowej.

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota