Potrzebuje pieniędzy, aby kontynuować rehabilitację 1

Potrzebuje pieniędzy, aby kontynuować rehabilitację

Hej! Jestem Kamil. Moją pierwszą pasją jest gra na gitarze. Gram coraz lepiej! Drugiej z moich pasji nie mogę realizować. Chodzi o piłkę nożną. Urodziłem się z przepukliną oponowo-rdzeniową, której skutkiem jest niedowład nóg. Bieganie po murawie jest niestety poza moim zasięgiem. Dziś nie jestem w stanie nawet chodzić tak jak Ty, ale jeśli będę wytrwały w ćwiczeniach i jeśli nie braknie pieniędzy na moją rehabilitację, wszystko jest możliwe. Przeżyłem kilkanaście operacji. Następne przede mną. Zniosę niejedno cierpienie, aby kiedyś pomagać ludziom, którzy dziś pomagają mnie.

952,8zł/15000zł

6.35%

Potrzebne jeszcze: 14048 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Leczenie i rehabilitacja
Organizator - Sursum Corda
Kamil Sromek - ur. 2000 r.
Przepuklina oponowo-rdzeniowa, niedowład nóg
Bilsko,
woj. małopolskie
Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5076 Kamil Sromek
Wsparło: 0Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Kamil pięknie gra na gitarze, jest pasjonatem piłki nożnej i byłby pewnie królem strzelców w piłkarskiej drużynie swoich rówieśników gdyby nie choroba, z którą musi się mierzyć. Urodził się z przepukliną oponowo-rdzeniową, której skutkiem jest niedowład nóg i nieco mniej dotkliwy – niedowład rąk.

Dzielny chłopak ma już za sobą kilkanaście operacji. Kilka następnych jeszcze przed nim. Chirurdzy będą próbowali zlikwidować przykurcze w stawach kolanowych, które są przeszkodą w walce o sprawność chłopca.

– Chodzi o to, aby zapobiec pogłębiającej się deformacji kolan, stóp oraz kręgosłupa i dać szansę, aby nasz syn był kiedyś zupełnie samodzielny. Choroba będzie z nim zawsze, ale jest szansa, aby zminimalizować jej skutki – tłumaczy Pani Lidia, mama Kamila.

Aby Kamil mógł wykorzystać wszystkie szanse na pokonanie niepełnosprawności potrzebna jest pomoc życzliwych ludzi. Prosimy o wsparcie w zebraniu funduszy na sprzęt ortopedyczny oraz rehabilitację młodego gitarzysty z gminy Łososina Dolna.

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota