Dostał od losu drugą szansę, a nawet trzecią... 1

Dostał od losu drugą szansę, a nawet trzecią…

Cześć! Jako niemowlę przeszedłem bardzo ciężką operację wrodzonej wady serca. Przez pewien czas wszystko było dobrze, jednak w wieku 16 lat znów pojawiły się komplikacje i musiałam przejść kolejną operację serca. Na szczęście zabieg przebiegł pomyślnie. Dostałem od losu tak naprawdę drugie życie, a nawet można powiedzieć, że trzecie. Obecnie jestem pod stałą opieką lekarzy. Stale muszę kontrolować stan swojego zdrowia, co wiąże się z dużymi wydatkami. Proszę o pomoc! Z całego serca dziękuję za każdy grosz i wsparcie mojego leczenia!

850zł/8450zł

10.06%

Potrzebne jeszcze: 7600 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Leczenie
Organizator - Sursum Corda
Krystian Cabała - ur. 2004 r.
Wada serca (zespół Fallota)
Nowy Sącz,
woj. małopolskie

PILNE

Zakończenie zbiórki 4 grudnia 2025KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5955 Krystian Cabała
Wsparło: 8Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

– Krystian, nasz syn jest dla nas całym światem… Jako niemowlę przeszedł bardzo ciężką operację wrodzonej wady serduszka. Było to dla nas wielkie i trudne do opisania przeżycie.. stracić syna tyle co narodzonego – mówią Rodzice.

W 2017 roku lekarze stwierdzili u Krystiana obrzęk płuc, po cewnikowaniu serca. Dodatkowo chłopiec choruje na niedomykalność zastawki trójdzielnej I i II stopnia oraz niedomykalność zastawki biologicznej w pozycji płucnej. Krystian mając 16 lat, ponownie musiał przejść skomplikowaną operację serduszka. Dla Rodziców był to znów niewyobrażalny ból i myśl, stracić dziecko, które wychowywało się tyle lat. – Czas oczekiwania, kiedy Krystian był na sali operacyjnej, był dla nas wiecznością, walką myśli i łez nie do zatrzymania oraz bólem serca. Obecnie Syn jest po operacji i dostał od losu kolejną szansę na normalne funkcjonowanie w życiu codziennym. Jest uśmiechniętym i szczęśliwym nastolatkiem – dodają Rodzice.

Przed Krystianem bardzo długa droga do zdrowia. Obecnie potrzebuje bardzo drogiego sprzętu medycznego, który pozwoli kontrolować stan zdrowia. Prosimy o wsparcie i przekazanie środków finansowych na sprzęt medyczny, rehabilitację oraz leczenie Krystiana.

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota