Walczy z wadą wrodzoną

Walczy z wadą wrodzoną

Cześć!
Urodziłam się z rozszczepem kręgosłupa, przez co zmagam się z niedowładem obu nóżek. Dodatkowo mam problem z pęcherzem. Pomimo swojej niepełnosprawności, poznaję świat, cieszę się z każdej chwili i spotkania. Bardzo chciałabym być samodzielna, biegać i bawić się tak jak inne zdrowe dzieci. Dzięki intensywnej rehabilitacji zaczęłam pełzać, co dla mnie jest ogromnym osiągnięciem. Moja rehabilitacja, leczenie oraz wyjazdy do specjalistów są kosztowne, ale wierzę w pomoc dobrych ludzi. Czy mogę liczyć na Waszą pomoc?

7245zł/26000zł

27.87%

Potrzebne jeszcze: 18755 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Zapłać poprzez System płatności online Blue Media: płatność kartą płatniczą, przelewem bankowym on-line lub szybkim przelewem bankowym.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Leczenie i rehabilitacja
Organizator - Sursum Corda
Lena Głód - ur. 2019 r.
Rozszczep kręgosłupa
Paszyn,
woj. małopolskie
Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
6380 Lena Głód
Wsparło: 81Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

– Wiadomość o ciąży była radością dla całej naszej rodziny. Badania, profilaktyczne wizyty u lekarzy – nic nie wskazywało, że nasze dzieciątko będzie zmagało się z wadą wrodzoną. Dopiero podczas porodu okazało się, że nasza Lenka jest chora – mówi mama dziewczynki.

Lenka urodziła się z rozszczepem kręgosłupa, najczęściej występującą wadą wrodzoną. Dzieci z rozszczepem kręgosłupa mają kilka, a nawet kilkanaście problemów zdrowotnych dotyczących różnych narządów. Lenka zmaga się z niedowładem obu nóżek oraz ma problemy z prawidłowym funkcjonowaniem układu moczowego, przez co musi być cewnikowana co 3 godziny, z przerwą nocną.

– Pomimo swojej niepełnosprawności jest bardzo pogodna, radosna i towarzyska oraz ciekawa świata. Mamy nadzieję, że kiedyś będzie mogła być samodzielna. Jest dzielna, dlatego wierzymy, że dzięki pomocy dobrych ludzi, uda się Jej przezwyciężyć chorobę – dodaje mama.

Prosimy o wsparcie leczenia i rehabilitacji Lenki.

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota