Łukasz doznal urazu rdzenia kręgosłupa i cierpi na niedowład kończyn dolnych 1

Łukasz doznal urazu rdzenia kręgosłupa i cierpi na niedowład kończyn dolnych

Witaj. Jestem Łukasz. Jeszcze w 2017 roku byłem zdrowym, pełnym energii chłopakiem z pasją, fajna pracą i perspektywami na przyszłość. 1 stycznia 2018 roku wszystko to prysło niczym bańka mydlana. Podczas wypadku samochodowego doznałem urazu rdzenia kręgosłupa, w następstwie którego nastąpił niedowład kończyn dolnych. W jednej chwili straciłem to, co miałem najcenniejsze – moje zdrowie. Aktualnie poruszam się na wózku inwalidzkim i jestem całkowicie niezdolny do pracy i samodzielnej egzystencji. Pomóc może dalsza rehabilitacja, dlatego potrzebuję Twojej pomocy.

3119,61zł/40000zł

7.80%

Potrzebne jeszcze: 36881 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Zapłać poprzez System płatności online Blue Media: płatność kartą płatniczą, przelewem bankowym on-line lub szybkim przelewem bankowym.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Leczenie i rehabilitacja
Organizator - Sursum Corda
Łukasz Orzechowski - ur. 1995 r.
Uraz kręgosłupa, niedowład nóg
Korzenna,
woj. małopolskie
Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5093 Łukasz Orzechowski
Wsparło: 0Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Łukasz jeszcze w 2017 roku był zdrowym, pełnym energii chłopakiem z pasją, fajna pracą i perspektywami na przyszłość. 1 stycznia 2018 roku wszystko to prysło niczym bańka mydlana. Podczas wypadku samochodowego doznał urazu rdzenia kręgosłupa, w następstwie którego nastąpił niedowład kończyn dolnych. Aktualnie porusza się na wózku inwalidzkim, jest całkowicie niezdolny do pracy i samodzielnej egzystencji.

Łukasz dopiero wchodzi w dorosłe życie i już na samym jego wstępie został tak okrutnie doświadczony. W jednej chwili Jego życie wywróciło się do góry nogami, stracił to, co wtedy miał najcenniejsze, czyli zdrowie.

Pomimo wielomiesięcznej rehabilitacji, Jego stan zdrowia jest daleki od tego, jaki był. Nadal pozostaje całkowicie zależny od osób trzecich. Przed wypadkiem, większą część Jego życia pochłaniało pszczelarstwo. W chwili obecnej los Jego pasieki jest w rękach najbliższych, a on przygląda się wszystkiemu bacznie z boku ufając, że kiedyś wróci do swojego hobby.

– Nie mogę pogodzić się z tym co mnie spotkało, jednak upór i nadzieja jakie we mnie drzemią sprawiają, że nie poddaję się i za wszelką cenę walczę. Wierzę, że wygram tę walkę i odzyskam swoje dawne życie. Jedynym lekarstwem na moją dolegliwość są kosztowne turnusy rehabilitacyjne oraz specjalistyczne sprzęty ortopedyczne. Każdy dzień bez fachowej opieki jest dniem, który oddala mnie od powrotu do pełnej sprawności, a tym samym od samodzielnego życia. Dlatego bardzo proszę, nie zostawiajcie mnie samego na tym polu bitwy i przekażcie 1% podatku. To dla mnie walka o wszystko.

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota