Maks żyje z zespołem Downa 1

Maks żyje z zespołem Downa

Halo! To ja! Maksymalnie uśmiechnięty Maksio. Najładniej jak tylko potrafię śmieję się do Ciebie. Urodziłem się z zespołem Downa, ale to wcale nie przeszkadza, aby czuć się szczęśliwym. Bardzo się cieszę, bo umiem już chodzić i mówić. Świat jest taki ciekawy! Całkiem nieźle idzie mi uczenie się wszystkiego, choć pewnie wiesz, że dzieciakom z zespołem Downa jest trudniej niż tym zdrowym. Ja jestem szczęściarzem, bo dzięki dobrym ludziom mogę leczyć się i ćwiczyć. Moi rodzice zadbali o dalsze leczenie zastrzykami i suplementami, ale to sporo kosztuje. Dlatego potrzebuje Twojej pomocy!

677,76zł/2500zł

27.08%

Potrzebne jeszcze: 1823 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Zapłać poprzez System płatności online Blue Media: płatność kartą płatniczą, przelewem bankowym on-line lub szybkim przelewem bankowym.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Leczenie i rehabilitacja
Organizator - Sursum Corda
Maksymilian Biernacki - ur. 2010 r.
Zespół Downa
Jasienna,
woj. małopolskie
Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5097 Maksymilian Biernacki
Wsparło: 0Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Maks przyszedł na świat z zespołem Downa. Nie było łatwo pogodzić się z tym, że będzie chory, ale od pierwszych dni rodzice postanowili walczyć o synka. Obiecali, że zrobią wszystko, co w ich mocy, aby mógł osiągnąć maksimum samodzielności.

– Systematyczna rehabilitacja przynosi efekty. Maksiu zaczął samodzielnie chodzić, staje się sprawniejszy, coraz bardziej samodzielny – cieszą się rodzice.

Zdecydowali się na kurację zastrzykami z celebriolisiny, która wspomaga rozwój intelektualny Maksymiliana oraz suplementami diety podnoszącymi odporność. Zastrzyki wymagają podróży do Wrocławia, suplementy trzeba sprowadzać ze Stanów Zjednoczonych. Dwumiesięczna dawka kosztuje około 700 zł.

Maks korzysta z dogoterapii, muzykoterapii, ma zajęcia z pedagogiem oraz z logopedą, ze względu na ciągłe problemy z komunikacją. Jest pod opieką neurologa, w związku z podejrzeniem padaczki. Ze względu na pogłębiającą się wadę wzroku przeszedł już operację jednego oka, niedługo czeka go operacja drugiego.

– Naszym marzeniem jest wyjazd na delfinoterapię, która jest wskazana w przypadku zaburzeń mowy, a Maksiu uczy się wypowiadania pierwszych słów. Taki wyjazd wiąże się jednak z kosztem 10 tys. zł. – mówi mama. Wierzy, że dzięki pomocy życzliwych ludzi jej skarb dostanie jednak szansę na terapeutyczne spotkanie z delfinami.

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota