Maksymilian Janeczko

Zainwestuj w Maksiowe jutro! Potrzebne środki na pokrycie kosztów przedszkola terapeutycznego

Cześć! Jestem Maksiu i chciałbym podzielić się z Wami moją historią. „Moje drugie ja” to autyzm atopowy… Lubię śpiewać, tańczyć i uwielbiam zwierzęta. Czasami jest trudno.. Moje mięśnie są słabe, co sprawia, że chodzenie i zabawy są wyzwaniem. Nie lubię głośnych dźwięków, one przerażają mnie. Jedzenie też bywa trudne, a posiłki z łyżeczki to prawdziwe wyzwanie. Ale wiem, że z Waszą pomocą mogę pokonać te trudności. Potrzebuję terapii i specjalnych zajęć. Każda mała darowizna może pomóc mi rosnąć na silniejszego i szczęśliwszego chłopca. Z góry dziękuję za każdy uśmiech! Twoja pomoc sprawi, że moje życie stanie się lepsze!

20zł/12000zł

0.17%

Potrzebne jeszcze: 11980 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Pokrycie kosztów przedszkola terapeutycznego
Organizator - Sursum Corda
Maksymilian Janeczko - ur. 2020 r.
Autyzm atypowy
Nowy Sącz,
woj. małopolskie

PILNE

Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2024KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
20722 Maksymilian Janeczko
Wsparło: 1Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Maksymilian – chłopiec pełen energii i uroku, zmaga się z autyzmem atypowym. Jego matka, silna kobieta walcząca o dobre życie syna, chce podzielić się z Państwem ich historią.

Maks uwielbia śpiewać, fascynuje się zwierzętami, a liczby, alfabet, kolory, piosenki, wiersze to dla niego codzienna przyjemność. Niestety, trudności związane z autyzmem sprawiają, że życie Maksymiliana jest pełne wyzwań.

Towarzyszymy Maksiowi w walce z obniżonym napięciem mięśniowym, co utrudnia mu chodzenie, jedzenie i słuchanie. Maks jest silny wewnętrznie, ale słaby fizycznie, co uniemożliwia mu wiele rzeczy, które dla innych dzieci są codziennymi aktywnościami – mówi Pani Małgorzata, mama chłopca. Walczymy o to, by autyzm nie definiował mojego syna – dodaje mama.

Problemy z jedzeniem, związane z nadwrażliwością sensoryczną na dotyk i smaki, sprawiają, że codzienna dieta to wyzwanie. Maks obecnie jest na diecie płynnej, papkowatej, a nauka jedzenia z łyżeczki to długi proces. Nadwrażliwość słuchowa sprawia, że głośne dźwięki są dla Maksymiliana ogromnym stresem. W przedszkolu te dźwięki potrafią go przerazić, wpływając negatywnie na jego funkcjonowanie i emocje. Zawsze towarzyszą mu słuchawki wyciszające, które są nieodłącznym elementem w trudnych sytuacjach.

Zainwestuj w Maksiowe jutro! Potrzebne środki na pokrycie kosztów przedszkola terapeutycznego

Zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie! Pomóżmy zdobyć środki na specjalistyczne terapie, zajęcia i sprzęt, który pozwoli Maksowi rozwijać się i pokonywać trudności. Dziękujemy z całego serca za każdy gest wsparcia. Razem możemy uczynić życie Maksymiliana pełnym uśmiechów.

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota