Młodość, szkoła, marzenia i guz, który wymusił zmianę wszystkiego tuż przed startem w dorosłość 1

Młodość, szkoła, marzenia i guz, który wymusił zmianę wszystkiego tuż przed startem w dorosłość

Witaj! Jestem Mateusz. W październiku 2019 r. źle się poczułem. Po przyjeździe na SOR został wykonany rezonans głowy. Wykryto u mnie guzy móżdżku, które zostały usunięte podczas operacji. Niestety, skutkiem interwencji chirurgicznej jest porażenie prawej strony ciała: oka, twarzy, ręki i nogi. Rok rehabilitacji w szpitalu pomógł mi stanąć na nogi. Wciąż mam podwójne widzenie. Z tym wiąże się problem z równowagą przy chodzeniu. Kolejne miesiące to rehabilitacja, ćwiczenia oraz operacje. Chcę skończyć szkołę. Jestem uparty mimo tego, że czasami brak mi już cierpliwości. Ale nie poddam się!

17608,77zł/24000zł

73.37%

Potrzebne jeszcze: 6392 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Leczenie i rehabilitacja
Organizator - Sursum Corda
Mateusz Ryszka - ur. 2002 r.
Guzy móżdżku
Wołowice,
woj. małopolskie
Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5113 Mateusz Ryszka
Wsparło: 0Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Witaj! Jestem Mateusz. W październiku 2019 r. źle się poczułem. Po przyjeździe na SOR został wykonany rezonans głowy. Wykryto u mnie guzy móżdżku, które zostały usunięte podczas operacji. Niestety, skutkiem interwencji chirurgicznej jest porażenie prawej strony ciała: oka, twarzy, ręki i nogi.

Rok rehabilitacji  w szpitalu pomógł mi stanąć na nogi. Wciąż mam podwójne widzenie. Z tym wiąże się problem z równowagą przy chodzeniu. Kolejne miesiące to rehabilitacja, kolejne dawki botuliny w oko, ćwiczenia oraz operacje. Chcę skończyć szkołę. Jestem uparty w działaniu mimo tego, że czasami brak mi już cierpliwości. Nie poddam się. Nigdy!

Przede mną walka o powrót do zdrowia, a także o marzenia. Lubię muzykę, sport, głównie koszykówkę. W tym momencie skupiam się na powrocie do formy. Czekam na operacje oczu, by móc widzieć jak każdy. W jednym obrazie. Kolejna operacja chirurgiczna może sie odbyć w połowie roku. Czas pokaże jak ułoży się przyszłość. Jestem pełen nadziei, że będzie dobrze! A wraz ze mną moi bliscy. Leki, konsultacje to wydatki… Pomożesz?

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota