Każdego dnia toczy walkę o swoje życie! 2

Każdego dnia toczy walkę o swoje życie!

Cześć, urodziłam się z oznakami niedorozwoju fizjologicznego, w bardzo ciężkim stanie z powodu patologii serca oraz niedotlenienia i niedokrwienia ośrodkowego układu nerwowego. Z czasem, o sobie dała znać padaczka objawowa, tak więc codziennie mam kilkakrotnie napady z drgawkami. Ze względu na przewlekłą niewydolność oddechową mam założoną tracheostomię. Zmagam się z chorobą von Willenbranda, czyli częstymi krwawieniami górnych dróg. Moja codzienność to naprawdę ogromna ilość leków przeciwpadaczkowych, przeciwdrgawkowych, przeciwbólowych oraz na krzepnięcie. Proszę o pomoc. Potrzebuje Waszego wsparcia! Pomóżcie mi i mojej rodzinie w naszej walce o moją sprawność.

210zł/25000zł

0.84%

Potrzebne jeszcze: 24790 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Leczenie i rehabilitacja
Organizator - Sursum Corda
Milena Kubierska - ur. 2011 r.
Zespół Edwardsa, choroba von Willenbranda, padaczka
Stary Sącz,
woj. małopolskie

PILNE

Zakończenie zbiórki 1 lutego 2025KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
20442 Milena Kubierska
Wsparło: 3Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Milena od ponad dekady dzielnie walczy z chorobami. Urodziła się z oznakami niedorozwoju fizjologicznego, z powodu patologii serca oraz niedotlenienia i niedokrwienia ośrodkowego układu nerwowego.

Z czasem, o sobie dała znać padaczka objawowa – córka ma drgawki nawet kilka razy dziennie. Ze względu na przewlekłą niewydolność oddechową, Milenka ma założoną tracheostomię. Córka nie jest w stanie sama funkcjonować. Nasz dom przemienił się w szpital – mówi Pani Tatiana, mama Milenki.

Dziewczynka zmaga się z chorobą Willenaranda, czyli częstymi krwawieniami górnych dróg oddechowych. Niezliczona liczba lekarstw, częste wyjazdy do specjalistów, czyli kosztowne leczenie jest zbyt dużym obciążeniem dla rodziny.

Milena Kubierska 1

Milenka wraz z całą rodziną proszą o wsparcie! Każda złotówka będzie miała piękny udział w ich nierównej walce o sprawność i samodzielność dziewczynki. Przekaż DOBRO!

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota