Wyjść z domu i poznawać świat 1

Wyjść z domu i poznawać świat

Witaj, jestem Monika. Od urodzenia choruję na dziecięce porażenie mózgowe, które spowodowało moją niepełnosprawność ruchową, z czterokończynowym porażeniem. Niestety od dwóch lat jestem unieruchomiona na pierwszym piętrze naszego domu. Klatka schodowa jest zbyt wąska i stroma, abym mogła być znoszona czy wynoszona. Dlatego nie wychodzę na spacery, zakupy, do lekarza, czy do kościoła. Byłoby wspaniale, gdyby udało się zamontować windę. Wtedy mogłabym bez ograniczeń korzystać choćby z opieki lekarskiej. Niestety na taki wydatek moja rodzina nie może sobie pozwolić. Pomożesz?

1160zł/19700zł

5.89%

Potrzebne jeszcze: 18540 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Leczenie i rehabilitacja
Organizator - Sursum Corda
Monika Kacprzak - ur. 1996 r.
Dziecięce porażenie mózgowe
Żegiestów,
woj. małopolskie
Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5117 Monika Kacprzak
Wsparło: 3Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Monika choruje od urodzenia na dziecięce porażenie mózgowe, które charakteryzuje się niepełnosprawnością ruchową, związaną z czterokończynowym porażeniem i licznymi atetozami.

Choroba sprawia, że Monika jest od dwóch lat unieruchomiona i zamknięta na pierwszym piętrze domu. Klatka schodowa w budynku jest bardzo stroma i wąska. Uniemożliwia to znoszenie i wynoszenie córki. Monika przez to nie ma możliwości wyjścia na spacer, zakupy, do lekarza czy nawet do kościoła.

– Monika posiada orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, które ze względu na stan zdrowia uniemożliwiający naukę w szkole, realizuje w formie indywidualnego nauczania. Z tego też względu zbieram na zakup i montaż windy, co znacznie ułatwiłoby mojemu dziecku przemieszczanie i poruszanie się w najbliższym środowisku oraz korzystanie w pełni szczególnie z opieki zdrowotnej w ośrodkach zdrowia i przychodniach, a nie jak do tej pory w domu – mówi mama.

Koszt zakupu i montażu windy, nawet przy dofinansowaniu, to dla rodziny duży wydatek. Możesz sprawić, by światem Moniki nie były tylko ściany jej domu. Pomożesz?

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota