Móc samodzielnie usiąść, postawić pierwsze kroki, a w przyszłości, kto wie… 1

Pomożesz Natalce w walce o samodzielność?

Jestem Natalka i mam 6 lat. Kiedy miałam 5 miesięcy pojawiły się pierwsze napady… W szpitalu okazało się, że mam zespół Westa. Niestety napady były tak silne, że spowodowały opóźnienie psychoruchowe. Od razu rozpoczęłam rehabilitację, która spowodowała powolny rozwój, jednak utrzymujące się napady nie pozwoliły mi odzyskać pełnej sprawności. Nadal potrzebuję dużo godzin ćwiczeń, aby samodzielnie chodzić, ale moja rodzina nie jest w stanie pokryć wszystkich kosztów związanych z leczeniem. Proszę o pomoc. Pomożesz?

0zł/12000zł

0.00%

Potrzebne jeszcze: 12000 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Leczenie i rehabilitacja
Organizator - Sursum Corda
Natalia Pruchniewicz - ur. 2017 r.
Zespół Westa
Gorlice,
woj. małopolskie
Zakończenie zbiórki 28 lutego 2025KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5119 Natalia Pruchniewicz
Wsparło: 21Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Kiedy Natalia miała 5 miesięcy pojawiły się pierwsze napady. Trafiła do szpitala, gdzie zdiagnozowano zespół Westa. Napady były tak silne, że spowodowały opóźnienie psychoruchowe.

Po opuszczeniu szpitala rozpoczęła intensywną rehabilitację, aby postawić swoje pierwsze kroki i dogonić rówieśników. Natalia robiła duże postępy,  ale napady nadal się utrzymywały i nie mogła odzyskać pełni sprawności.

Natalia od samego początku jest intensywnie rehabilitowana, ma zajęcia z logopedą, pedagogiem, a także integrację sensoryczną i hipotrapię. Jest pod stałą opieką specjalistów: neurologów, ortopedy i osteopaty, a także dietetyków ze względu na przejście na terapię dietą ketogeniczną.

Córka uczestniczy w turnusach rehabilitacyjnych i logopedycznych. Dzięki ciężkiej i intensywnej pracy, Natalka próbuje samodzielnie wstawać i robić pierwsze samodzielne kroki oraz wypowiadać pierwsze pojedyncze słowa – mówią rodzice dziewczynki. Natalka jest bardzo wesołym i uśmiechniętym dzieckiem. Jest bardzo komunikatywna i otwarta na innych, ciekawa otaczającego Ją świata. Lubi słuchać piosenek i oglądać książeczki, lubi także bawić się klockami i puzzlami. Natalka uczęszcza do przedszkola integracyjnego – dodaje mama.

Teraz najważniejsze jest, aby pomóc Natalce, zwłaszcza w rehabilitacji, która jest niezbędna do normalnego funkcjonowania w przyszłości. NFZ nie zapewnia dostatecznej liczby godzin, dlatego bardzo ważna jest rehabilitacja prywatna.

Pomóżmy Natalce zebrać fundusze na rehabilitację i sprawmy, by w przyszłości mogła funkcjonować tak, jak jej zdrowi rówieśnicy.

 

Zbiórka archiwalna
Natalia Pruchniewicz, ID 5119
Cel zbiórki: Leczenie i rehabilitacja

Termin zbiórki: 31.12.2023 r.
Wynik zbiórki: 22000 zł / 22000 zł

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota