Paweł Jamro

Potrzebne wsparcie dla Pawła, który walczy ze skutkami nieszczęśliwego wypadku

Cześć! Po nieszczęśliwym wypadku moje życie stało się walką. Doznałem licznych urazów: złamania kości, kręgosłupa, uszkodzenia krtani, płuc i żeber. Potrzebuję intensywnej rehabilitacji, której koszty są ogromne. Proszę o wsparcie mojego leczenia. Proszę o przekazywanie 1,5% podatku lub wpłatę środków na pośrednictwem chcepomagac.org. Dziękuję również za dotychczasową pomoc, gdyż dzięki środkom zebranym na zrzutka.pl możemy pokryć koszty pierwszych miesięcy rehabilitacji. Każda pomoc jest dla mnie wielka. Dziękuję za wsparcie i zaufanie, że moja determinacja zaowocuje szybkim powrotem do zdrowia.

290zł/30000zł

0.97%

Potrzebne jeszcze: 29710 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Miesięczny koszt w ośrodku rehabilitacyjnym
Organizator - Sursum Corda
Paweł Jamro
Niedowład 3-kończynowy, liczne urazy po wypadku
Brunary,
woj. małopolskie

PILNE

Zakończenie zbiórki 31 marca 2025KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
21212 Paweł Jamro
Wsparło: 6Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Paweł doświadczył nieszczęśliwego wypadku (23 grudnia 2023 roku), który spowodował poważne obrażenia wielonarządowe: liczne złamania kości twarzoczaszki, złamanie kręgosłupa w odcinku szyjnym i piersiowym, uszkodzenie krtani, stłuczenie płuc oraz złamania żeber. Przez długi czas przebywał w śpiączce farmakologicznej, w wyniku której wszystkie jego życiowe funkcje, włączając oddychanie, musiały być podtrzymywane przez sprzęt medyczny.

Jednak najgorsze w skutkach okazało się zatrzymanie akcji serca, gdyż z powodu 20 minutowej reanimacji w karetce, doszło do poważnego niedotlenienia mózgu. Z powodu zmian niedokrwiennych w tylnej części mózgu oraz móżdżku Paweł ma niedowład 3 kończynowy, oddycha przez rurkę tracheotomijną, karmiony jest sondą.

 

Potrzebne wsparcie dla Pawła, który walczy ze skutkami nieszczęśliwego wypadku

 

Wymaga pilnej i intensywnej neurorehabilitacji w specjalistycznym ośrodku. Koszty pobytu w takim miejscu są ogromne, dodatkowo potrzebuje regularnego zakupu specjalistycznych środków higienicznych i sprzętu.

Zwracamy się do ludzi dobrego serca o pomoc dla Pawła. Mój mąż potrzebuje intensywnej, długiej i kosztownej rehabilitacji – mówi żona, Pani Justyna. Prosimy o wsparcie, a zarazem dziękujemy za dotychczasową pomoc. Dzięki środkom zebranym na platformie zrzutka.pl – możemy pokryć koszty pierwszych miesięcy trudnej drogi do powrotu do zdrowia. Ale już wiemy, że będziemy potrzebować jeszcze większych środków, aby mój mąż odzyskał sprawność.  Od teraz mój mąż jest podopiecznym Stowarzyszenia Sursum Corda,  dlatego też każdy może przekazać swoje 1,5% podatku – dodaje żona.

Największym marzeniem Pawła jest odzyskanie zdrowia i sprawności, aby móc wrócić do ukochanej rodziny: żony Justyny oraz trzech synów: Maksymiliana, Alberta i Antosia, którzy nazywa go swoim superbohaterem.

Paweł będzie niezmiernie wdzięczny za każdą wpłatę i prosi o pomoc w tej trudnej walce. Dziękuje z całego serca.

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota