Pawełek żyje we własnym autystycznym świecie, trudnym do zrozumenia przez innych 1

Pawełek żyje we własnym autystycznym świecie, trudnym do zrozumenia przez innych

Jestem Paweł. Mama się o mnie bardzo martwi, bo choruję na autyzm. Jeszcze nie rozumiem co to jest autyzm, ale mama mnie kocha i jest bardzo mądra, więc pewnie rzeczywiście ma powody do zmartwienia. Lubię układać puzzle, oglądać książki z obrazkami, bawić się klockami. Przykre jest tylko to, że często jestem bardzo zdenerwowany. Tak bardzo, że nie mogę się ani bawić, ani uczyć, bo wszystko mnie złości. To przez mój autyzm, dlatego muszę chodzić do lekarzy i na różne terapie. Potrzebuję także specjalistycznej rehabilitacji, która jest bardzo kosztowna. Pomożesz?

2361,42zł/3600zł

65.58%

Potrzebne jeszcze: 1239 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Rehabilitacja i sprzęt
Organizator - Sursum Corda
Paweł Radziak - ur. 2008 r.
Autyzm
Binczarowa,
woj. małopolskie
Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5132 Paweł Radziak
Wsparło: 0Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Pawełek wraz z rodzicami mieszka w Binczarowej, w gminie Grybów. Urodził się w 2008 r. Gdy miał dwa latka zdiagnozowano u niego autyzm. Chłopiec żyje we własnym, tajemniczym dla ludzi zdrowych świecie. Nie mówi, nie reaguje na próby nawiązania z nim kontaktu, jest bardzo nerwowy i nadpobudliwy. Ma jednak swoje dziecięce pasje: bardzo lubi układać puzzle, przeglądać książeczki z obrazkami, bawić się klockami i rysować.

Paweł, jak każde autystyczne dziecko, ma problem z komunikowaniem się, z koncentracją i skupianiem uwagi, jednak jak zauważyli diagnozujący go specjaliści – tkwi w nim potencjał intelektualny, który daje szansę na znacznie lepsze funkcjonowanie pod warunkiem, że będzie korzystał ze specjalistycznej terapii dedykowanej dzieciom z autyzmem.

Wymaga stałej opieki neurologa, logopedy oraz systematycznej, kosztownej rehabilitacji. Przydałby się też sprzęt do ćwiczeń, z którego mógłby korzystać w domu. Rodzina nie udźwignie bez pomocy życzliwych ludzi kosztów z tym związanych.

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota