Piotr Mróz 1

Pomóż Piotrowi pokonywać przeszkody i walczyć!

Nasz Piotr zmaga się z dziecięcym porażeniem mózgowym i padaczką. Od lat walczymy z tą niełatwą chorobą. Pomimo starań, choroba postępuje, a COVID-19 jeszcze bardziej go osłabił. Robimy co w naszej mocy, aby zapewnić mu lepsze życie. Piotr nie może samodzielnie zaspokajać najbardziej podstawowych potrzeb. Konieczne jest stałe towarzystwo, 24 godziny na dobę. Piotruś kocha muzykę i zabawki. Prosimy o pomoc w dalszej walce. Rodzina

1051zł/6000zł

17.52%

Potrzebne jeszcze: 4949 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Zakup sprzętu rehabilitacyjnego
Organizator - Sursum Corda
Piotr Mróz - ur. 1981 r.
Porażenie mózgowe, padaczka
Róznów,
woj. małopolskie

PILNE

Zakończenie zbiórki 28 lutego 2025KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
21059 Piotr Mróz
Wsparło: 16Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Piotr urodził się z dziecięcym porażeniem mózgowym oraz padaczką, co sprawiło, że do piątego roku życia nie mógł chodzić. Dzięki niezwykłemu zaangażowaniu rodziców, stałej i intensywnej rehabilitacji udało się uruchomić mięśnie nóg, umożliwiając Piotrkowi samodzielne poruszanie się. Jednak choroba nadal sprawia, że Piotr nie może samodzielnie zaspokajać najbardziej podstawowych potrzeb. Konieczne jest stałe towarzystwo, 24 godziny na dobę, aby pomagać mu w codziennych czynnościach, takich jak korzystanie z toalety czy karmienie.

Do tej pory Piotr uczęszczał na zajęcia w pobliskim domu pomocy społecznej, ale jego stan zdrowia pogorszył się, uniemożliwiając kontynuację tych zajęć. Rodzice, zwłaszcza mama, nieustannie dbają o to, aby mimo choroby Piotr czerpał radość z życia, jak tylko jest to możliwe. Niestety, ostatnio choroba postępowała szybciej niż zwykle. Piotr, oprócz swojego pierwotnego schorzenia, został dotknięty również przez COVID-19, co dodatkowo osłabiło jego mięśnie, ograniczając zdolność poruszania się.

Rodzice dotychczas nie korzystali z zewnętrznej pomocy, ale teraz są zmuszeni prosić o pomoc! TWOJĄ POMOC! Do dalszej walki o sprawność Piotra, potrzebny jest zakup różnych środków i sprzętu ortopedycznego, takich jak wózek inwalidzki, podnośnik oraz łóżko ortopedyczne. Piotr potrzebuje również ciągłej rehabilitacji i leczenia neurologicznego, co wiąże się z dużymi kosztami, zwłaszcza jeśli chodzi o lekarstwa i wizyty prywatne.

Piotr Mróz 

Piotr jest oczkiem w głowie swojej mamy, która z niepokojem obserwuje, jak choroba odbiera mu siły. Rodzice, sami starzejący się i tracący siłę, nieustannie troszczą się o swojego syna, ale czują potrzebę wsparcia. Piotr kocha muzykę i wszelkiego rodzaju zabawki grające, a radość z odwiedzin kuzynów i rodzeństwa sprawia mu ogromną przyjemność.

Rodzina pragnie, aby pomoc Piotrkowi i sobie przyniosła ulgę w codziennym życiu i pozwoliła zobaczyć Piotra w lepszym stanie, z uśmiechem na twarzy. Zbliżający się czas przynosi nadzieję na poprawę i chęć do działania, aby zapewnić Piotrowi jak najlepszą opiekę i wsparcie, które zapewni mu lepszą jakość życia i pełniejsze doświadczenie szczęścia.

Prosimy o wsparcie!

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota