Marzę by być sprawnym i samodzielnym!

Marzę by być sprawnym i samodzielnym!

Jestem Przemek. Od urodzenia choruję na artogrypozę. To choroba, która objawia się porażeniem rąk i nóg. Na co dzień poruszam się na wózku elektrycznym i potrzebuję pomocy bliskich we wszystkich codziennych czynnościach – począwszy od przygotowania posiłków, poprzez ubieranie się, na codziennej toalecie kończąc. Funkcjonuję tylko i wyłącznie dzięki mojej rodzinie, ale nie jest nam łatwo. Pomimo wszystko nie poddaję się i walczę, bo mam swoje marzenia i chcę czuć się potrzebny. Wierzę, że przy wsparciu innych osób wszystko jest możliwe. Pomożesz?

1699,28zł/14840zł

11.45%

Potrzebne jeszcze: 13141 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Leczenie i rehabilitacja
Organizator - Sursum Corda
Przemysław Węgrzyn - ur. 1980 r.
Artogrypoza, porażenie rąk i nóg
Tarnów,
woj. małopolskie
Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5139 Przemysław Węgrzyn
Wsparło: 0Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Od urodzenia choruję na artogrypozę. To choroba, która objawia się porażeniem rąk i nóg. Na co dzień poruszam się na wózku elektrycznym i potrzebuję pomocy bliskich we wszystkich codziennych czynnościach – począwszy od przygotowania posiłków, poprzez ubieranie się, na codziennej toalecie kończąc.

Już w szkole podstawowej nie mogłem uczyć się jak wszyscy moi rówieśnicy. Korzystałem z indywidualnego nauczania. Spędzałem dzieciństwo na zmianę w domu, w szpitalu, w sanatoriach. Liceum kończyłem w trybie eksternistycznym. Po maturze, w 2002 roku, rozpocząłem studia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie, na kierunku: matematyka z informatyką. Zdobyłem tytuł licencjata.

W codziennych zmaganiach z chorobą pomagają mi bliscy: mama, dwie młodsze siostry i brat. Tata nie żyje. Nie jest nam łatwo, ale mimo to jestem człowiekiem pełnym radości i energii.

Interesuję się informatyką, naprawą i konfigurowaniem komputerów oraz sieci internetowych. Chcę być potrzebny zarówno bliskim jak i społeczeństwu. Chcę żyć aktywnie. Aby spełnić moje marzenie o aktywności zawodowej i społecznej, potrzebuję pomocy w zebraniu funduszy na rehabilitację i na sprzęt, który pozwoli mi na choć odrobinę samodzielności.

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota