Dzielnie walczy o każdy krok

Dzielnie walczy o każdy krok

Cześć!

Jeszcze jakiś czas temu nie wiedziałam, dlaczego mam problem z chodzeniem i wzorkiem… Na początku lekarze podejrzewali chorobę genetyczną – deficyt GLUT1. Teraz już wiem, że zmagam się z ciężką i nieuleczalną chorobą – ceroidolipofuscynozą neuronalną (CLN 2). Rodzice mówią, że będzie dobrze. Też w to chcę wierzyć. Przecież jeszcze tak niedawno biegałam z moim rodzeństwem, bawiliśmy się w chowanego. Wszystko było takie piękne. Nie poddam się. Będę walczyć z chorobą. Pomożesz mi w leczeniu? Tak bardzo liczę na Twoją pomoc!

1550zł/33000zł

4.70%

Potrzebne jeszcze: 31450 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Zapłać poprzez System płatności online Blue Media: płatność kartą płatniczą, przelewem bankowym on-line lub szybkim przelewem bankowym.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Leczenie i rehabilitacja
Organizator - Sursum Corda
Sara Kmak - ur. 2016 r.
Ceroidolipofuscynoza neuronalna (CLN 2)
Kąclowa,
woj. małopolskie
Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5974 Sara Kmak
Wsparło: 6Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

– Sara do trzeciego roku życia rozwijała się wręcz podręcznikowo, jak każde zdrowe dziecko. Jednak w pewnym momencie czar prysł. Nagle nasza kochana córeczka dostała napad padaczkowy. Wtedy nie wiedzieliśmy, że to dopiero początek złych wieści – mówi Pani Anna, mama dziewczynki.

Na początku  u Sary zdiagnozowano  padaczkę lekooporną.  – Po długich miesiącach i wielu badaniach usłyszeliśmy straszną diagnozę… Nasza córeczka zmaga się z nieuleczalną i bardzo ciężką chorobą – ceroidolipofuscynozą neuronalną (CLN 2), zwaną demencją dziecięcą… Niestety, jest to śmiertelna choroba, która bardzo szybko postępuje, uszkadzając nieustannie mózg – dodaje Pani Ania. Leczenie jest tylko objawowe, a kosztowana rehabilitacja może przynieść ulgę w cierpieniu…

Sara jest jeszcze za mała, aby zrozumieć, że rodzice codziennie walczą o jej sprawność i życie… Pomożesz w leczeniu tej pięknej i miłej dziewczynki?

 

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota