Dzielnie walczy o każdy krok 1

Pomożesz w niezwykle trudnej walce?

Cześć! Proszę pomóż mi w walce z tak ciężką i nieuleczalną chorobą. Twoje dobre serce przyniesie mi ulgę w cierpieniu! ❤️ Jeszcze jakiś czas temu nie wiedziałam, dlaczego mam problem z chodzeniem i wzorkiem… Zmagam się z ceroidolipofuscynozą neuronalną (CLN 2). Chcę wierzyć, że będzie dobrze… Przecież jeszcze nie tak niedawno temu biegałam z moim rodzeństwem, bawiliśmy się w chowanego. Wszystko było takie piękne. Nie poddaję się. Będę walczyć z chorobą. Pomożesz mi w leczeniu? Tak bardzo liczę na Twoją pomoc!

50zł/10000zł

0.50%

Potrzebne jeszcze: 9950 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Zakup wózka, leków oraz suplementów
Organizator - Sursum Corda
Sara Kmak - ur. 2016 r.
Ceroidolipofuscynoza neuronalna (CLN 2)
Kąclowa,
woj. małopolskie

PILNE

Zakończenie zbiórki 28 lutego 2025KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5974 Sara Kmak
Wsparło: 7Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Sara do trzeciego roku życia rozwijała się prawidłowo, była zdrowym uśmiechniętym dzieckiem. Bawiła się z rodzeństwem, chodziła na spacery, uwielbiała jeździć na rowerze,  skakać na trampolinie oraz zjeżdżać na zjeżdżalni.

Po trzecim roku dostała ciężki atak padaczki I od tamtej pory wszystko się rozsypało, jak domek z kart. Od tamtej pory naszym domem stał się szpital. Ciągłe badania i szukanie przyczyny stale pogarszającego się stanu – mówi Pani Anna, mama dziewczynki. Sarusia miała duże problemy z chodzeniem oraz utrzymaniem równowagi, a także ze wzrokiem. W końcu po dwóch latach, lekarze z Łodzi oznajmili diagnozę CLN2 Ceroidolipofuscynoza Neuronalna typu 2 zwana Demencja dziecięca – dodaje mama.

CLN2 to bardzo ciężka szybko postępująca, nieuleczalna choroba, która niszczy komórki mózgowe, a co za tym idzie wszystkie zdolności, które posiada zdrowy człowiek. W chwili obecnej Sara jest dzieckiem leżącym, w bardzo ciężkim stanie. Dziewczynka nie siedzi,  nie widzi, a kontakt z nią jest bardzo słaby. Sara potrafi tylko od czasu do czasu lekko uśmiechnąć się.

Dzielnie walczy o każdy krok 2

Sarusia wymaga całodobowej opieki. Dziewczynka nie jest wstanie sama przewrócić się z boku na bok, jest karmiona przez peg – trzeba ją ciągle odsysać, bo nie jest w stanie poradzić sobie z połykaniem . Sara jest pod stała opieką hospicjum. Pomożesz w tej trudnej walce?

 

Zbiórka archiwalna
Sara Kmak, ID 5974
Cel zbiórki: Leczenie i rehabilitacja

Termin zbiórki: 31.12.2023 r.
Wynik zbiórki: 1550 zł / 33000 zł

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota