Moje serduszko wymaga naprawy 1

Pomóż Sylwii być silną!

Jestem Sylwia. Mam bardzo słabe serduszko. Lekarze mówią, że to z powodu wrodzonej wady. Mam tylko jedną komorę w sercu, a także niedomykalność zastawki i zwężenie tętnicy płucnej. Naprawa tej wady wymaga skomplikowanego leczenia. Mam już za sobą trzy bardzo trudne operacje i przyznam, że było ciężko… Ale ja tak bardzo chcę żyć. Wiem, że teraz muszę często być w szpitalu, dopóki moje serduszko nie będzie naprawione. Teraz codziennie zażywam leki i walczę o zdrowie. Pomóż mi być silną – razem damy radę.

0zł/8000zł

0.00%

Potrzebne jeszcze: 8000 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Pokrycie kosztów badań i wizyt nierefundowanych przez NFZ
Organizator - Sursum Corda
Sylwia Waląg - ur. 2016 r.
Wada serca
Wojnarowa,
woj. małopolskie
Zakończenie zbiórki 28 lutego 2025KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5152 Sylwia Waląg
Wsparło: 0Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Sylwia urodziła się ze złożoną wada serca, która została wykryta już w okresie prenatalnym. Jej serduszko ma tylko jedną komorę i kilka innych niedoskonałości, między innymi niedomykalność zastawki, ubytek międzykomorowy i zwężenie tętnicy płucnej.

Sylwia w swoim krótkim życiu przeszła już 3 ciężkie operacje, które miały na celu sprawić, aby mogła w miarę normalnie funkcjonować i rozwijać się jak inne dzieci. Niestety już od narodzin miała bardzo niską saturację, była sina i szybko się męczyła przy najmniejszym wysiłku. Ostania operacja przeprowadzona metodą Fontana daje nadzieję na poprawę komfortu jej życia. Mimo, że ciągle ma w pamięci te ciężkie chwile, podczas pobytu w szpitalu, jest dzieckiem pogodnym i wesołym, a przede wszystkim jest bardzo dzielna podczas kolejnych badań, które musi regularnie przechodzić.

Cały czas jest pod opieką Poradni Kardiologicznej w Krakowie, gdzie monitorujemy chore serduszko, a także dodatkowo korzystamy z opieki medycznej nierefundowanej przez NFZ , tak aby zapewnić jej dalszy i stabilny rozwój  – mówi Pani Joanna, mama dziewczynki.

Lekarstwa, które musi przyjmować do końca życia, częste badania i dojazdy do specjalistycznej przychodni to duży wydatek, który musimy udźwignąć, aby Sylwia mogła normalnie się rozwijać i cieszyć się życiem, bo teraz już tylko musi być lepiej… Będziemy wdzięczni za każdą pomoc.

Zbiórka archiwalna
Sylwia Waląg, ID 5152
Cel zbiórki: Leczenie

Termin zbiórki: 31.12.2023 r.
Wynik zbiórki: 1678,09 zł / 8000 zł

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota