Moje serduszko wymaga naprawy

Moje serduszko wymaga naprawy

Jestem Sylwia i mam bardzo słabe serduszko. Lekarze mówią , że to z powodu wrodzonej wady. Mam tylko jedną komorę i kilka innych niedoskonałości, między innymi niedomykalność zastawki i zwężenie tętnicy płucnej. Naprawa tej wady wymaga skomplikowanego leczenie. Mam już za sobą trzy bardzo trudne operacje i przyznam, że było ciężko… Ale ja tak bardzo chciałam żyć. Wiem, że teraz muszę często być w szpitalu, dopóki moje serduszko nie będzie naprawione. Codziennie zażywam lekarstwa, które pomagają mi normalnie się rozwijać. Muszę być silna i wiem, że z pomocą innych dam radę.

1678,09zł/8000zł

20.98%

Potrzebne jeszcze: 6322 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Zapłać poprzez System płatności online Blue Media: płatność kartą płatniczą, przelewem bankowym on-line lub szybkim przelewem bankowym.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Leczenie
Organizator - Sursum Corda
Sylwia Waląg - ur. 2016 r.
Wada serca
Wojnarowa,
woj. małopolskie
Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5152 Sylwia Waląg
Wsparło: 0Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Sylwia urodziła się ze złożoną wada serca, która została wykryta już w okresie prenatalnym. Jej serduszko ma tylko jedną komorę i kilka innych niedoskonałości, między innymi niedomykalność zastawki, ubytek międzykomorowy i zwężenie tętnicy płucnej.

Sylwia w swoim krótkim życiu przeszła już 3 ciężkie operacje, które miały na celu sprawić, aby mogła w miarę normalnie funkcjonować i rozwijać się jak inne dzieci. Niestety już od narodzin miała bardzo niską saturację, była sina i szybko się męczyła przy najmniejszym wysiłku. Ostania operacja przeprowadzona metodą Fontana daje nadzieję na poprawę komfortu jej życia. Mimo, że ciągle ma w pamięci te ciężkie chwile, podczas pobytu w szpitalu, jest dzieckiem pogodnym i wesołym, a przede wszystkim jest bardzo dzielna podczas kolejnych badań, które musi regularnie przechodzić.

Lekarstwa, które musi przyjmować do końca życia, częste badania i dojazdy do specjalistycznej przychodni to duży wydatek, który musimy udźwignąć, aby Sylwia mogła normalnie się rozwijać i cieszyć się życiem, bo teraz już tylko musi być lepiej… Będziemy wdzięczni za każdą pomoc.

Joanna Waląg, mama Sylwii

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota