Ratujmy życie Tomka

Cześć, tu Tomek! Na początek zadam Ci jedno pytanie? Czy masz pasje, które są Twoim całym światem? Turystyka górska, harcerstwo, wojsko to moje zamiłowania, do których jeszcze wrócę… Taką mam nadzieję… W lutym 2022 mój świat zatrzymał się… Zaczęło się niepozornie, od powiększonego węzła chłonnego, a skończyło na szokującej diagnozie: ostra białaczka szpikowa, z bardzo dużą leukocytozą. Teraz rytm mojego życia wyznaczają ciągłe badania i chemioterapia. Szkolną ławkę i przygotowania do matury zamieniłem na łóżko szpitalne. Dziś potrzebuję Twojej pomocy, może za kilka lat to ja pomogę Tobie?

1630zł/15000zł

10.87%

Potrzebne jeszcze: 13370 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Leczenie
Organizator - Sursum Corda
Tomasz Janczak Janczak - ur. 2003 r.
Ostra białaczka szpikowa
Owieczka,
woj. małopolskie
Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
7034 Tomasz Janczak
Wsparło: 26Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Tomek jest uczniem 3 klasy Liceum wojskowego w Tymbarku, po którego ukończeniu planował wstąpić do wojska. Jest harcerzem na czynnej służbie – od 8 lat pomaga innym, a teraz sam potrzebuje pomocy.

Nowy Rok miał przynieść same dobre rzeczy dla Tomka, nowe przygody, dalekie wyprawy, beztroski czas z przyjaciółmi i przygotowanie do matury.  Luty 2022 – zwykle przeziębienie, niepozornie powiększony węzeł chłonny… Tomek usłyszał okrutną diagnozę: ostra białaczka szpikowa z bardzo dużą leukocytozą. Chemioterapia zaczęła się już następnego dnia. Teraz pilne poszukiwany jest dawca szpiku. – Strach o życie Syna paraliżuje nas każdego dnia, ale walczymy. Pełni nadziei o lepsze jutro, rozpoczęliśmy leczenie. Wierzymy, że wspólnymi siłami i ogromnym wsparciem, pokonamy tę straszną chorobę. Błagamy o pomoc, o ratunek, o modlitwę – mówi Pani Marzena, mama Tomka. Teraz szukamy dawcy szpiku dla Tomka – dodaje mama chłopaka.

Nie bądź obojętny, jeśli tylko możesz – pomóż.  Powiedz o Tomku innym, bo tylko razem możemy uratować jego życie!

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota