Horowska-Zuzanna_5166-500x500-circle-02

Po urodzeniu ważyłam niewiele ponad kilogram!

Mam na imię Zuzia. Uważam, że nie ma barier, których nie da się pokonać i że wszystko jest możliwe, jeśli naprawdę chcemy to osiągnąć. Od urodzenia choruję na mózgowe porażenie dziecięce, poruszam się na wózku i o balkoniku. Od października 2021r. rozpoczęłam studia w Krakowie. Staram się być samodzielna tak, jak każda zdrowa osoba. Dzięki zebranym środkom mam szansę na systematyczną rehabilitację, która przynosi tak bardzo przeze mnie oczekiwane efekty. Bez odpowiedniej rehabilitacji nie miałabym szansy na samodzielne funkcjonowanie, a jest to dla mnie bardzo ważne. Pomożesz mi?

2521zł/17500zł

14.41%

Potrzebne jeszcze: 14979 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Rehabilitacja
Organizator - Sursum Corda
Zuzia Horowska - ur. 2001 r.
Mózgowe porażenie dziecięce
Bącza Kunina,
woj. małopolskie

PILNE

Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5166 Zuzia Horowska
Wsparło: 11Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Zuza urodziła się za wcześnie. Organizm maleństwa nie był jeszcze gotów, aby przyjść na świat. Konsekwencją jest mózgowe porażenie dziecięce, z którym Zuzia walczy i odnosi sukcesy. Dzielna dziewczyna ma już za sobą kilka operacji nóg, w tym rekonstrukcję stawu biodrowego. Skutki porażenia mózgowego bardzo utrudniają samodzielne poruszanie się, ale nie zniechęcają jej do kolejnych prób. Z pomocą balkonika stawia coraz bardziej stabilne kroki.

 

Zuzia studiuje Ekonomię Społeczną na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. W wolnych chwilach uwielbia chodzić na koncerty, spędzać czas ze znajomymi i podróżować. Uważa, że nie ma barier, których nie da się pokonać i że wszystko jest możliwe jeśli naprawdę chcemy to osiągnąć.

 

Dzięki zebranym środkom mogę pozwolić sobie na systematyczną rehabilitację, która przynosi oczekiwane przeze mnie efekty. Bez tego nie udałoby mi się samodzielnie wyjechać na studia do innego miasta, co było moim celem odkąd pamiętam. Zebrane fundusze są również wykorzystywane na zakup nowych sprzętów rehabilitacyjnych czy opłacenie kontrolnych wizyt lekarskich. Wierzę, że dzięki temu będę mogła co rok odnotowywać coraz większe sukcesy i stawiać sobie coraz większe wyzwania!

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota