Mając 4 latka miałam dłoń, teraz uczę się żyć bez niej 1

Mając 4 latka miałam dłoń, teraz uczę się żyć bez niej

Cześć! Jestem Zuzia. Chodzę do szkoły, gdzie uczę się pisać i czytać. Nie jest to łatwe, ponieważ wszystko muszę robić lewą dłonią. Moja prawa ręka musiała być amputowana po nieszczęśliwym wypadku, ale dzięki ludzkiej dobroci, mam protezę, która mi dużo pomaga w codziennym życiu. Co roku musze jednak ją wymieniać na nową i większą, a jej koszt wynosi około 10 tysięcy złotych. Dla mojej rodziny jest to ogromna kwota. Proszę każdego człowieka dobrej woli o wsparcie, ponieważ bez protezy wstydziłabym się chodzić do szkoły. Pomożesz?

14510,03zł/13000zł

111.62%

Potrzebne jeszcze: 0 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Zapłać poprzez System płatności online Blue Media: płatność kartą płatniczą, przelewem bankowym on-line lub szybkim przelewem bankowym.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Zakup protezy prawej ręki
Organizator - Sursum Corda
Zuzanna Migacz - ur. 2011 r.
Stan po amputacji prawej dłoni
Stróże,
woj. małopolskie

ZAKOŃCZONE

Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5167 Zuzanna Migacz
Wsparło: 0Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Zuzia w czerwcu 2015 r. uległa wypadkowi – włożyła prawą dłoń do elektrycznej maszynki do mielenia mięsa. Mimo natychmiastowej pomocy, lekarzom w Krakowie nie udało się uratować dłoni, która została amputowana. W wyniku wypadku została ograniczona jej sprawność w dotychczasowym funkcjonowaniu. Jest uzależniona od osób trzecich. Ma problemy na co dzień w takich czynnościach jak ubieranie się, czesanie, mycie i inne.

Zuzia jest wesołą dziewczynką o niebieskich oczach i blond włosach. Czas swój spędza przeważnie z rodzeństwem na zabawach. Lubi słuchać bajek, tańczyć, śpiewać, układać puzzle. Ma czworo rodzeństwa: brata Jakuba, siostry – Kingę, Olę i Weronikę. Z rodzeństwa jest czwartym dzieckiem.

Rodzice pracują, osiągając minimalne wynagrodzenie. Łączny dochód wystarcza jedynie na bieżące utrzymanie rodziny i kształcenie dzieci. Z powodu wypadku, mama Zuzi była zmuszona do rezygnacji z pracy, aby zapewnić Zuzi wystarczającą opiekę.

Największą potrzebą Zuzi jest obecnie proteza oraz rehabilitacja, aby choć trochę ułatwić sobie funkcjonowanie w życiu codziennym. Z Waszą pomocą Zuzia może osiągnąć swój cel. Dziękujemy za każdą pomoc!

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota