Odkryj emocje związane z grą na Automaty do gier na pieniądze. Przetestuj swoje szczęście i ciesz się każdą wygraną!
> Aktualności > Zebrali 30 000 zł na leczenie Ani Szafraniec!

Aktualności

Zebrali 30 000 zł na leczenie Ani Szafraniec!

07 lipca 2022

Zebrali 30 000 zł na leczenie Ani Szafraniec!

W Stadłach koło Podegrodzia w ostatnią niedzielę odbyły się XI Charytatywne Zawody Wędkarskie "Puchar Ani". W jednym miejscu zgromadziło się wielu ludzi dobrej woli, chcących pomóc Ani Szafraniec, podopiecznej Stowarzyszenia Sursum Corda i serwisu Chcepomagac.org. Ta pomoc przerosła najśmielsze oczekiwania, a zebrana kwota przekroczyła 30 000 zł!

Historia Ani jest bardzo poruszająca. W 2010 roku spędzała wakacje w Finlandii, gdzie doszło do nieszczęśliwego wypadku. Ania zaczęła się topić i doszło wówczas do poważnego niedotlenienia mózgu. Lekarze zrobili wszystko, co się dało i choć uratowali jej życia, to straciła ona swoją sprawność i wymaga obecnie nieustannej pomocy swoich bliskich. Niezwykle ważna jest także regularna rehabilitacja, która niestety jest niezwykle kosztowna.

Z pomocą Ani przyszli jej przyjaciele z Koła PZW "Nowy Sącz - Centrum" oraz Koła PZW nr 33 Stary Sącz. To oni od wielu lat organizują zawody wędkarskie, podczas których zbierają środki finansowe na leczenie Ani. W tym roku 3 lipca zaprosili do udziału w XI Charytatywnych Zawodach Wędkarskich "Puchar Ani", z którego całkowity dochód zostanie przekazany na konto podopiecznej Stowarzyszenia Sursum Corda i serwisu Chcepomagac.org.

Bardzo dziękujemy organizatorom zawodów, a także wolontariuszom z Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skodowskiej-Curie w Starym Sączu, którzy wsparli realizację wydarzenia, organizując stoiska z atrakcjami dla najmłodszych.

 


Sponsorem wydarzenia jest sklepwedkarski.pl

Zebrali 30 000 zł na leczenie Ani Szafraniec! 1