Zwiększ swoje zyski z handlu kryptowalutami dzięki zaawansowanym narzędziom od Neoprofit AI.

Zgłoś firmę do Klikacza

O nas 2

Klikanie to pomaganie! Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy, które chcą podzielić się dobrem i sprawić, aby osoby chore i potrzebujące mogły poczuć naszą opiekę i empatię.
Chcesz zgłosić swoją firmę? Wypełnij poniższy FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Jak to działa?

Klikacz Chcepomagac.org to prosty mechanizm. Każde kliknięcie to 0,10 zł wsparcia dla kogoś, kto potrzebuje pomocy. Im więcej kliknięć, tym większa kwota na koniec zbiórki! Każdy użytkownik może kliknąć raz na 24 godziny, a przekazywana w ten sposób pomoc trafi na wskazany w opisie akcji cel.

Korzyści dla fimy

W dzisiejszym świecie warto pokazywać dobroczynność i otwarte serca. Dlatego każda firma, która przyłączy się do naszej akcji Klikacza zostanie umieszczona w naszej Alei Dobra Chcepomagac.org oraz otrzyma dodatkowo pakiet promocyjno-informacyjny, prezentujący dobroczynną działalność sponsora.

Efekt

Każda akcja Klikacza to konkretny cel do osiągnięcia i wskazana pomoc, która dzięki temu zostanie zrealizowana. Im szybciej zostanie osiągnięta wyznaczona kwota, tym szybciej będziemy mogli pomóc kolejnym osobom, które czekają na nasze wsparcie. Bo potrzeb jest naprawdę wiele...

Formularz zgłoszeniowy

O nas 2

Nasi partnerzy

O nas 2

Dowiedz się jak możesz pomóc

O Sursum Corda

O nas 2

Od 2000 roku przekazujemy dobro innym na wszelkie sposoby i zamieniamy je w konkretną pomoc. To wtedy połączyliśmy siły, pomysły i energię osób, które kilka lat wcześniej tworzyły grupę wsparcia dla Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Mszanie Dolnej. Taka jest historia powstania Stowarzyszenia Sursum Corda, którego zespół w znacznej części skupiony był wokół ówczesnego duszpasterstwa młodzieżowego przy Parafii Kolejowej w Nowym Sączu.

Od samego początku działamy non profit (nie działamy dla zysku) i trzymamy się z daleka od polityki. Nasza wielka siła to wolontariusze i pasja pomagania. Każdego dnia zajmujemy się szeroko rozumianą pomocą społeczną, profilaktyką i edukacją na rzecz osób chorych i niepełnosprawnych. Niesiemy pomoc każdemu, kto znajdzie się w sytuacji, która bez wsparcia życzliwych i dobrych ludzi jest beznadziejna, wspieramy też opuszczających zakłady karne.